A-Rosa Flora

A-Rosa Flora rozšírila flotilu spoločnosti A-Rosa v apríli 2014 a ponúkla tak priestor pre ďalších 183 pasažierov, ktorí vyrážajú na prieskum prístavov rozložených pozdĺž prekrásnych európskych riek.

Slnečná paluba ponúka dostatok priestoru, ležadlá a slnečníky rozložené okolo vyhrievaného bazéna a dobre zásobeného baru. Miestom stretávania na lodi je spoločenský priestor Panorama Lounge s barom a tanečným parketom, kde sa usporadúvajú tematické večery a ďalší zábavný program. K relaxácii pozývajú kúpele Spa-Rosa, kde si hostia môžu užiť rad kozmetických a skrášľovacích procedúr, masáže alebo biosaunu. K dispozícii sú fitnes centrum s moderným kardio vybavením, minigolf a cvičné golfové odpalisko. Rodiny ocenia Detský klub a zábavný program pre deti.

O stravovanie na lodi sa starajú dve reštaurácie. Kým tá vonkajšia za priaznivého počasia servíruje grilované špeciality, tá vnútorná sa sústredí na stredomorskú kuchyňu a regionálne a lokálne pokrmy. Podávaná sú tiež regionálne vína a k dispozícii sú ďalej dva bary.

V cene plavby sú zahrnuté bufety, kde je možné sledovať prípravu jedla "v živom prenose", popoludňajší bufet s kávou, čajom a sladkým pečivom, minerálna voda v rámci všetkých hlavných jedál, voľná doba stravovania a možnosť vlastného výberu stola vo vnútornej a vonkajšej reštaurácii a vínnom bare. Za drobný poplatok je priamo na palube možné rezervovať exkluzívnu 4 chodovú večeru A-ROSA Dining. Hostia Premium all inclusive majú v cene aj nápojový balíček so širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov.

1,8t výtlak lode
135m dĺžka lode
11,4m šírka lode
12 rýchlosť v uzloch
186 max. počet pasažierov
95 celkový počet kabin
Najmenšia Veľkosť lode
04.2012 Rok výroby

Kajuty

A-Rosa Flora disponuje celkom 83 kajutami. Vonkajšie kajuty ponúkajú priestor 14,5 m2 a časť z nich má balkón. Kto si chce užiť trochu luxusu, môže zvoliť niektorý z apartmánov. Junior suita má plochu 21 m2 a vlastný balkón, dvoma balkónmi potom disponujú apartmány Balcony s plochou 29 m2. Pre rodiny alebo väčšie skupiny cestujúcich sú určené rodinné kajuty o ploche 18 m2. Všetci hostia apartmánov majú v cene plavby minibar, práčovňu a službu žehlenia, šampanské na privítanie alebo čerstvé kvety a ovocie.

Medzi štandardné vybavenie patrí dvojposteľ rozložiteľná na dve samostatné lôžka, samostatná kúpeľňa so sprchou, trezor, klimatizácia, televízia, sieť proti komárom, sušič vlasov, uterák, vlnená deka, telefón a župany (na požiadanie).


Zábava

Na lodi A-Rosa Flora sa hostia rozhodne nudiť nebudú, a to ani mimo prístavov. Využiť môžu:

  • Dve (vnútorná a vonkajšia) reštaurácie a dva bary
  • Spoločenskú miestnosť s posedením a tanečným parketom
  • Slnečné palubu s vyhrievaným bazénom, ležadlami a slnečníkmi
  • Cvičné odpalisko na golf, minigolf, obrie šachy
  • Požičovňu bicyklov, cyklistické výlety, pešie výlety
  • Kúpele A-Rosa Spa - široká ponuka procedúr vykonávaných s pomocou produktov značiek BABOR a ST BARTH, fitnes centrum s moderným kardio vybavením, masáže, relaxačná miestnosť, biosauna, sanárium
  • DJ, varenie "v priamom prenose", tematické večery, zábavné hry
  • Kids Club - klub pre deti - a detský program