X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

A-Rosa Bella

V máji 2002 prvýkrát vyplávala A-Rosa Bella, riečna loď s maximálnou kapacitou 242 pasažierov. Tým spoločnosť A-Rosa sľubuje priateľskú a neformálnu atmosféru a osobný servis a zároveň dostatok príležitostí na vyžitie v priebehu celej plavby.

Priestranná slnečná paluba s vyhrievaným bazénom s protiprúdom, ležadlami a slnečníkmi je v prípade priaznivého počasia centrom lode, večer sa ním potom stáva spoločenský priestor Panorama Lounge s barom, tanečným parketom a nádhernými výhľadmi. Relaxovať môžu hostia v najväčších riečnych kúpeľoch Spa-Rosa: je im tu k dispozícii množstvo kozmetických a skrášľovacích procedúr, zážitková sprcha, masáže, wellness a oddychová zóna, biosauna a fínska sauna. Kto chce tráviť čas aktívnejšie, môže si zájsť do dobre vybaveného fitness centra alebo využiť minigolf či cvičné odpalisko. Pre deti je pripravený detský klub a zaujímavý program.

Na palube A-Rosa Bella sú dve reštaurácie, ktoré pripravujú menu založené na stredomorskej kuchyni, regionálnych a lokálnych špecialitách. Destinácii sa prispôsobuje aj vínny lístok. Vonkajšia reštaurácia doplňuje menu o grilované špeciality a večer môžu hostia stráviť hneď v dvoch baroch, ktoré im pripravia kávové špeciality alebo kokteily.

V cene plavby sú zahrnuté bufety, kde je možné sledovať prípravu jedla "v živom prenose", popoludňajší bufet s kávou, čajom a sladkým pečivom, minerálna voda v rámci všetkých hlavných jedál, voľná doba stravovanie a možnosť vlastného výberu stola vo vnútornej a vonkajšej reštaurácii a vínnom bare. Za drobný poplatok je priamo na palube možné rezervovať exkluzívnu 4 chodovú večeru A-ROSA Dining. Hostia Premium all inclusive majú v cene aj nápojový balíček so širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov.

3,5t výtlak lode
124,5m dĺžka lode
14,4m šírka lode
13 rýchlosť v uzloch
242 max. počet pasažierov
100 celkový počet kabin
Najmenšia Veľkosť lode
05.2002 Rok výroby

Kajuty

Ubytovanie na lodi je zabezpečené v celkom 100 kajutách, niektoré z nich disponujú balkónmi. Kajuty sú priestranné, majú elegantný dizajn a sú zariadené kvalitnými materiálmi. Výbavu tvorí dvojposteľ rozložiteľná na dve samostatné lôžka, samostatná kúpeľňa so sprchou, trezor, klimatizácia, televízia, sieť proti komárom, sušič vlasov, uterák, vlnená deka, telefón a župany (na požiadanie).

Rodiny ocenia kajuty, ktoré je možné dovybaviť tretím lôžkom.


Zábava

Na palube A-Rosa Bella čaká na hostí celý rad možností, ako si užiť voľný čas. K dispozícii im sú:

  • Dve (vnútorná a vonkajšia) reštaurácie a dva bary
  • Spoločenská miestnosť s posedením a tanečným parketom
  • Slnečné paluba s vyhrievaným bazénom s protiprúdom, ležadlami slnečníkmi
  • Cvičné odpalisko na golf, minigolf, obrie šachy
  • Požičovňa bicyklov, cyklistické výlety
  • Kúpele A-Rosa Spa - široká ponuka procedúr vykonávaných s pomocou produktov značiek BABOR a ST BARTH, fitnes centrum s moderným kardio vybavením, masážne sprchy a relaxačnú miestnosť, biosauna a fínska sauna
  • DJ, varenie "v priamom prenose", tematické večery, zábavné hry
  • Kids Club - klub pre deti - a detský program