X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Trieda Bella

Dvojposteľ môže byť upravená na dve samostatné postele (na požiadanie), a to s výnimkou kajút pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou, kde sú lôžka oddelené. Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko poschodové. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2 (21 m2 kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou). Paluby 7, 8 a 9.

Trieda Fantastica

Dvojposteľ môže byť upravená na dve samostatné postele (na požiadanie), a to s výnimkou kajút pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou, kde sú lôžka oddelené. Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko poschodové. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2 (21 m2 kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou). Paluby 7, 8, 9 a 10.

Trieda Bella

Kajuty v tejto triede majú okná s obmedzeným výhľad

Dvojposteľ môže byť upravená na dve samostatné postele (na požiadanie). Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2 (21 m2 kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou). Paluba 7

Trieda Fantastica

Dvojposteľ môže byť upravená na dve samostatné postele (na požiadanie). Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13-22 m2. Paluby 7, 8, 9, 10.

Třída Fantastica:

Kajuty se soukromým balkonem cca 3,5 m2 a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. patrové lůžko. Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 15-16 m2. Paluby 9 a 10. 

Třída Fantastica:

Apartmá se soukromým balkonem a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). 3. lůžko je dostupné v podobě rozkládacího gauče. Prostorná skříň, koupelna s vanou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 27 m2. Paluba 10.

Třída Aurea:

Apartmá se soukromým balkonem a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). 3. lůžko je dostupné v podobě rozkládacího gauče. Prostorná skříň, koupelna s vanou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 27 m2. Paluby 10 a 12.