X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

MSC Lirica

Loď Lirica bola vôbec prvou loďou skonštruovanou priamo pre spoločnosť MSC. Svojim pasažierom ponúka pohodlie v elegantnom prostredí s uvoľnenou atmosférou a nerušenými výhľadmi na more.

Výrobná cena MSC Lirica bola približne 250 mil. USD.

65 591t výtlak lode
274,9m dĺžka lode
32m šírka lode
21,7 rýchlosť v uzloch
1 984 max. počet pasažierov
992 celkový počet kabin

Kajuty

Trieda Bella

Dvojposteľ môže byť upravená na dve samostatné postele (na požiadanie), a to s výnimkou kajút pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou, kde sú lôžka oddelené. Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko poschodové. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2 (21 m2 kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou). Paluby 7, 8 a 9.

Trieda Fantastica

Dvojposteľ môže byť upravená na dve samostatné postele (na požiadanie), a to s výnimkou kajút pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou, kde sú lôžka oddelené. Niektoré kajuty majú 3. a / alebo 4. lôžko poschodové. Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2 (21 m2 kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou). Paluby 7, 8, 9 a 10.

Trieda Bella

Kajuty v tejto triede majú okná s obmedzeným výhľad

Dvojposteľ môže byť upravená na dve samostatné postele (na požiadanie). Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13 m2 (21 m2 kajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou). Paluba 7

Trieda Fantastica

Dvojposteľ môže byť upravená na dve samostatné postele (na požiadanie). Priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), televízia, telefón, minibar, trezor. Plocha približne 13-22 m2. Paluby 7, 8, 9, 10.

Třída Fantastica:

Kajuty se soukromým balkonem cca 3,5 m2 a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. patrové lůžko. Prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 15-16 m2. Paluby 9 a 10. 

Třída Fantastica:

Apartmá se soukromým balkonem a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). 3. lůžko je dostupné v podobě rozkládacího gauče. Prostorná skříň, koupelna s vanou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 27 m2. Paluba 10.

Třída Aurea:

Apartmá se soukromým balkonem a dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). 3. lůžko je dostupné v podobě rozkládacího gauče. Prostorná skříň, koupelna s vanou, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), televize, telefon, minibar, trezor. Plocha přibližně 27 m2. Paluby 10 a 12.


Zábava

Na lodi nájdete nespočetné množstvo príjemných barov a salónikov, kde si so svojimi priateľmi môžete užiť drink pred večerou alebo návštevu divadla. Návštevníci si obľúbili hlavne Beverly Hills bar alebo autentickú krčmičku Lorda Nelsona v anglickom štýle.

Na palube sa nachádza aj unikátne Broadwayské divadlo. Ľahko si tu zarezervujete predstavenie cez internet alebo osobne na recepcii.

Lirica ako posledná vo svojej triede prešla rozsiahlou rekonštrukciou v rámci "Renaissance Programme". Na lodi tak pribudli priestranné kajuty s balkónmi, ktoré ponúkajú úchvatné výhľady na more. Deti si zase užijú jedinečný park s vodotryskami aj ďalšie priestory pripravené len pre ne.

Na lodi je k dispozícii:

 • 4 reštaurácie a 5 barov (vrátane hudobného baru a anglickej krčmičky)
 • Diskotéka, kasíno,  videoherňa, internetová kaviareň, knižnica, Broadwayské divadlo
 • Aerobik, pilates, spinning a vodný spinning, kondičné programy na mieru, kvalifikovaný osobný tréner
 • Dráha na jogging, minigolf, basketbal, futbal, mini bowlingsquash, ping-pong, stolný futbal, tenisové kurty, volejbal
 • Detský areál s aquaparkom s vodotryskami
 • Butiky
 • Ordinácia lodného lekára

Na lodi sú aj unikátne MSC Aurea Spa. Tu návštevníci zažijú autentické balijské kúpele i mnoho najrôznejších kozmetických procedúr. Kúpele sa nachádzajú v exotických interiéroch tvorených z prírodných kameňov a vzácnych driev s úchvatným výhľadom na more.  

V kúpeľoch nájdete : 

 • Až 20 typov masáží, vrátane thajskej alebo masáže lávovými kameňmi
 • Aromaterapia, manikúra, pedikúra
 • Sauny a turecké kúpele
 • Najmodernejšie kozmetické procedúry, vrátane inovatívnych techník formovania tela
 • Salón krásy a kaderníctvo
 • Telocvičňa
 • "Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktaily ponúkané v exkluzívnom wellness bare
 • 11 unikátnych kúpeľných procedúr špeciálne navrhnutých pre tínedžerov

 

Plavby na MSC Lirica

Last Minute

Spojené arabské emiráty, Omán z Dubaja na lodi MSC Lirica

Loď: MSC Lirica
Trasa: Spojené arabské emiráty, Omán
Nalodenie a vylodenie: Dubaj, Spojené arabské emiráty
Trvanie: 7 nocí
plavba so slovenským sprievodcom

Jadranským morom z Benátok k Iónskym ostrovom

Loď: MSC Lirica
Trasa:

Taliansko, Chorvátsko, Grécko, Čierna Hora

Vylodenie: Benátky, Taliansko
Trvanie: 8 nocí

Užite si pár krásnych dní na Jadrane. Vyplávajte z úchvatných Benátok a obdivujte starobylé centrum chorvátskeho Dubrovníka. Užite si krásu "smaragdového ostrova" Korfu aj dramatické pobrežie Kefalónia v Grécku. Nechajte sa okúzliť stredovekým opevnením čiernohorského Kotoru aj majestátnym Diokleciánovým palácom chorvátskeho Splitu. Z talianskeho Terstu môžete vyraziť na prehliadku slovinského Koperu, alebo si pozrieť krásy Terstu a navštíviť zámok Miramare. To všetko v sprievode českého sprievodcu.

Autobusová doprava - český sprievodca

Všetky kajuty sú na vyžiadanie.

Uskutočnenie zájazdu garantujeme.