Trasa:
spoločnosť:
Loď:
od
2 250 €/os.
Itinerár
DEŇ | Prístav / Program | DOPLÁVANIE | VYPLÁVANIE |
---|---|---|---|
1. | 1. Nice, Francúzsko (nalodenie) | --:-- | 22:00 |
2. | 2. Santa Margherita, Taliansko | 13:00 | 21:00 |
3. | 3. Portovenere, Taliansko | 08:00 | 22:00 |
4. | 4. Livorno, Taliansko | 08:00 | --:-- |
5. | 5. Livorno, Taliansko | --:-- | 19:00 |
6. | 6. Portoferraio (Elba), Taliansko | 08:00 | 20:00 |
7. | 7. Olbia, Taliansko | 08:30 | 18:00 |
8. | 8. Civitavecchia, Taliansko (vylodenie) | 06:00 | --:-- |