X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Nechajte svoje telo rozmaznávať pod rukami skúsených odborníkov v unikátnom wellness areáli Canyon Ranch SpaClub.

Na lodi je mnoho reštaurácií, ktoré vám poskytnú nevšedné kulinárske zážitky. Zájdite do Tuscan Grille, kde servírujú tradičné talianske špeciality doplnené o modernú kuchyňu.

Veľký výber šalátov, dezertov, polievok a ďalších dobrôt ponúka Bistro on Five, kde si zaručene vždy vyberiete.

Útulnú atmosféru a vynikajúce dezerty nájdete i v Café al Bacio, ktoré je ideálnym miestom pre odpočinok a rozhovory s priateľmi.

Unikátny koncept stolovania zažijete v Qsine, kde sú jedlá z celého sveta pripravované hravým spôsobom a servírované netradičnou formou.

Hosťom je k dispozícii 66 nových kajút AquaClass. Tie sú vybavené špeciálnymi sprchami a vaňami, ktoré vám zaručia luxusnú relaxáciu ako v kúpeľnom areáli. Naviac, cestujúci majú z kajút priamy prístup do jedinečnej perzskej záhrady, ktorá je oázou pokoja a odpočinku na lodi. Pasažierom je tiež zaistený exkluzívny vstup do Blu restaurant, kde si môžu vychutnať ľahkú a zdravú kuchyňu.

Na palube sa nebudú nudiť ani deti. Plno zábavy si môžu užiť v detskom klube Fun Factory, pre starších je pripravený Xclub Teen, kde nájdu  veľa zábavy.

Na lodi je k dispozícii:

  • Reštaurácie a bary, vrátane talianskej reštaurácie Tuscan Grille, Bistra on Five, kaviarne Café al Bacio & Gelateria a reštaurácie Qsine
  • Celebrity divadlo, kasíno
  • Wellness areál Canynon Ranch SpaClub
  • Fitness centrum, ihrisko na loptové hry, kozmetický salón, bežecká dráha, solárium
  • Umelecká galéria, kartový salónik, internetová kaviareň, konferenčné centrum
  • Pre deti: Videoherňa, detský klub Fun Factory, Klub pre mládež Xclub Teen