X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Brazília zo Santosu na lodi Costa Favolosa
Oblasť: Trasa:
od 429 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 1. Santos, Brazília (nalodenie) --:-- 18:00
2. 2. Camboriu, Brazília 08:00 18:00
3. 3. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
4. 4. Ilha Grande (Abraao), Brazília 07:00 19:00
5. 5. Santos, Brazília (vylodenie) 08:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Santos, Brazília (nalodenie) / Od doby, kedy bol Santos v polovici 16. storočia založený portugalským šľachticom Brás Cubase, sa toho tu veľa zmenilo. Z prírodného rázu predovšetkým jeho silne urbanizovanej časti rozkladajúcej sa na ostrove Svätý Vincent toho do dnešných dní veľa nezostalo. Napriek tomu tu nájdete nádhernú sedemkilometrovú pláž, ktorú od mesta oddeľuje už len najdlhšia pobrežná záhrada sveta. Navštívte Brazílske múzeum kávy alebo pamätník futbalu a nezabudnite ani na prekrásnu novogotickú Katedrálu Igreja de Santo Antonio.
 • 2.' '.deň
  program deň za dňom
  2. deň
  Camboriu, Brazília / Přezdívku Brazilská Dubaj si vysloužilo rezortní město na jihovýchodním pobřeží největšího jihoamerického státu - ne nadarmo: pohádkovou písčitou pláž a bujným lesem pokryté vrcholky od sebe oddělují do nebe se tyčící mrakodrapy a populace se tady v průběhu léta i zdesetinásobí. Užijte si procházku po nábřeží i rušnou ulici Avenida Atlantica, kde to žije ve dne i v noci. Prohlédněte si pozůstatky Atlantského lesa a pak už v ústí řeky Camboriú nasedněte na lanovku a nechte se zavést na pláž Laranjeiras, považovanou za nejkrásnější v oblasti. Užijte si spoustu legrace v zábavním parku Betto Carrero i klidnou procházku mezi místními druhy rostlin hezkého přírodního parku.
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
  Santos, Brazília (vylodenie) / Od doby, kedy bol Santos v polovici 16. storočia založený portugalským šľachticom Brás Cubase, sa toho tu veľa zmenilo. Z prírodného rázu predovšetkým jeho silne urbanizovanej časti rozkladajúcej sa na ostrove Svätý Vincent toho do dnešných dní veľa nezostalo. Napriek tomu tu nájdete nádhernú sedemkilometrovú pláž, ktorú od mesta oddeľuje už len najdlhšia pobrežná záhrada sveta. Navštívte Brazílske múzeum kávy alebo pamätník futbalu a nezabudnite ani na prekrásnu novogotickú Katedrálu Igreja de Santo Antonio.