X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Argentína, Brazília, Uruguaj z Buenos Aires na lodi MSC Orchestra
Oblasť: Trasa:
spoločnosť: Loď:
od 1 159 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 1. Buenos Aires, Argentína (nalodenie) --:-- 19:00
2. 2. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
3. 3. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
4. 4. Ilha Grande (Abraao), Brazília 08:00 18:00
5. 5. Rio de Janeiro, Brazília 07:00 19:00
6. 6. Buzios, Brazília 09:00 19:00
7. 7. Ilhabela, Brazília 09:00 16:00
8. 8. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
9. 9. Punta Del Este, Uruguaj 10:00 17:00
10. 10. Buenos Aires, Argentína (vylodenie) 09:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Buenos Aires, Argentína (nalodenie) / Argentínska metropola je jednou z popredných turistických destinácií na svete a prístavom, ktorý je porovnateľný s tými najrušnejšími na celej planéte. V 16. storočí ho založili Španieli a koloniálnu architektúru tu nájdete dodnes, rovnako ako veľa ďalších štýlov, ktoré so sebou priviezli imigranti z celého sveta. Multikultúrne Buenos Aires je rajom milovníkov kultúry - divadiel, múzeí, klasickej i populárnej hudby alebo street artu -, na svoje si však prídete, aj keď si chcete len oddýchnuť v parku - celkom ich je tu vyše 250.
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
  Rio de Janeiro, Brazília / Druhé největší brazilské město navštíví ročně téměř 3 miliony zahraničních turistů. Míří sem za přírodními krásami, nádhernými plážemi, historickou architekturou, pestrou kulturou, ale také bujarým nočním životem. Rio v polovině 16. století založili Portugalci a až do roku 1960 bylo hlavním městem Brazílie. Vystoupejte na vrchol Corcovado k soše Krista Spasitele, projděte se po světoznámé, 4 kilometry dlouhé pláži Copacabana, vyvezte se lanovkou na horu Sugarloaf a pak si po setmění dosyta užijte hudbu a tanec tohoto multikulturního centra.
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
  Buzios, Brazília / Už viac jako 100 rokov je brazílske mesto, ktoému sa často hovorí jednoducho Búzios, turistickou destináciou. Najskôr tu hľadali únik pred rušným Rio de Janeirom predovšetkým miestni, po návšteve Brigitte Bardot sa ale mesto stalo obľúbeným cieľom turistov z celého sveta. Tí sem cestujú za prekrásnymi piesočnými plážami, ktoré lákajú k oddychu, ale aj k rôznym vodným aktivitám. Búzios je rajom pre milovníkov šnorchlovania a potápania, ale na svoje si prídu aj tí, ktorí si chcú len tak oddýchnuť pri poháriku niečoho dobrého, alebo si užiť rušný nočný život.
 • 7.' '.deň
  program deň za dňom
  7. deň
 • 9.' '.deň
  program deň za dňom
  9. deň
  Punta Del Este, Uruguaj / Až do roku 1896, kdy tady uruguayský námořník a spisovatel Antonio Lussich založil arboretum, byste na místě Punta del Este našli jen kilometry písečných dun. Dnes na úzkém poloostrově na pobřeží Atlantského oceánu můžete navštívit rezortní město, oblíbené svými nádhernými písečnými plážemi. Projděte se po pláži Brava a zastavte se u symbolu města, obrovské sochy ve tvaru prstů vykukujících z písku. Prohlédněte si Casapueblo, ikonickou vilu a uměleckou galerii ve středomořském stylu. Navštivte ostrov Lobos, vystoupejte na nejvyšší maják Jižní Ameriky a pozorujte kolonie lvounů, lachtanů a – budete-li mít trochu štěstí – třeba i velryby a kosatky.
 • 10.' '.deň
  program deň za dňom
  10. deň
  Buenos Aires, Argentína (vylodenie) / Argentínska metropola je jednou z popredných turistických destinácií na svete a prístavom, ktorý je porovnateľný s tými najrušnejšími na celej planéte. V 16. storočí ho založili Španieli a koloniálnu architektúru tu nájdete dodnes, rovnako ako veľa ďalších štýlov, ktoré so sebou priviezli imigranti z celého sveta. Multikultúrne Buenos Aires je rajom milovníkov kultúry - divadiel, múzeí, klasickej i populárnej hudby alebo street artu -, na svoje si však prídete, aj keď si chcete len oddýchnuť v parku - celkom ich je tu vyše 250.