X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Čína, Vietnam z Hong Kongu na lodi Spectrum of the Seas
Oblasť: Trasa:
od 586 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 1. Hong Kong, Čína (nalodenie) --:-- 16:30
2. 2. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
3. 3. Chan May (Da Nang, Hue), Vietnam 07:00 18:00
4. 4. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
5. 5. Hong Kong, Čína (vylodenie) 06:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Hong Kong, Čína (nalodenie) / Najvertikálnejšie mesto na svete, kde nájdete tretinu najvyšších budov sveta, je v skutočnosti autonómnou oblasťou, ktorá je oficiálne súčasťou Číny. Bývalá britská kolónia je miestom, kde sa Západ stretáva s Východom, a kde okrem supermodernej architektúry budete svedkami kultúrnych tradícií, ktoré by ste si sotva spojili s rušným finančným centrom. Navštívte Sky100, panorámu na stom poschodí medzinárodného obchodného centra, najvyššiu budovu v Hong Kongu. Vyvezte sa na Victoria Peak a vychutnajte si krásny výhľad. A napokon, dobite si energiu v kláštore Chin Lin s nádhernou kamennou záhradou.
 • 3.' '.deň
  program deň za dňom
  3. deň
  Chan May (Da Nang, Hue), Vietnam / Už do doby starovekého Čamského kráľovstvo siaha história mesta Da Nang, jedného z najdôležitejších vietnamských prístavov. Jeho nádherné pláže si počas vojny vo Vietname obľúbili už americkí vojaci a blízkosť hneď niekoľkých pamiatok zapísaných do zoznamu UNESCO z neho robí miesto, ktoré by ste pri svojej návšteve Vietnamu určite nemali minúť. Objavte dlhú piesočnú pláž Khe, prejdite sa okolo rieky Han a obdivujte 666 metrov dlhý Dračí most. Navštívte Múzeum Čamského sochárstva a potom sa choďte pozrieť na bývalé kráľovské hlavné mesto My Son. Nenechajte sa ujsť prehliadku citadely v Hue ani nádhernej historické centrum mesta Hoi An.
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
  Hong Kong, Čína (vylodenie) / Najvertikálnejšie mesto na svete, kde nájdete tretinu najvyšších budov sveta, je v skutočnosti autonómnou oblasťou, ktorá je oficiálne súčasťou Číny. Bývalá britská kolónia je miestom, kde sa Západ stretáva s Východom, a kde okrem supermodernej architektúry budete svedkami kultúrnych tradícií, ktoré by ste si sotva spojili s rušným finančným centrom. Navštívte Sky100, panorámu na stom poschodí medzinárodného obchodného centra, najvyššiu budovu v Hong Kongu. Vyvezte sa na Victoria Peak a vychutnajte si krásny výhľad. A napokon, dobite si energiu v kláštore Chin Lin s nádhernou kamennou záhradou.