Zábava na hrane: Celebrity Cruises odhaľuje svoje technologicky najvyspelejšie divadlo a revolučnú zábavu

Zábava na hrane: Celebrity Cruises odhaľuje svoje technologicky najvyspelejšie divadlo a revolučnú zábavu

Zábava na hrane: Celebrity Cruises odhaľuje svoje technologicky najvyspelejšie divadlo a revolučnú zábavu

Značka moderného luxusu oponu nerozťahuje, ale doslova ju odhadzuje

 

Miami – 13. augusta 2018 – So svojím dizajnom, ktorý prináša zmenu do priemyslu výletných plavieb, je Celebrity Edge pripravená zdvihnúť latku cestovania v štýle moderného luxusu ešte vyššie a zábava na palube mení pravidlá hry rovnako ako loď samotná. Hostia Celebrity Edge si užijú technologicky najvyspelejšie divadlo, najväčší počet predstavení z vlastnej produkcie v histórii spoločnosti, najpočetnejšie obsadenia svetovými interpretmi zo všetkých významných výletných lodí a ešte viac zábavných priestorov ako kedykoľvek predtým. Môžu sa tešiť na loď, ktorá vedie Revolúciu Celebrity.

 

„S Celebrity Edge sme vytvorili našu zatiaľ najväčšiu a najkomplexnejšiu zostavu zábavy, a tú sme tak skutočne doviedli až na hranu,“ povedala Lisa Lutoff-Perlo, prezidentka a generálna riaditeľka Celebrity Cruises. „Zábava na Celebrity je trúfalá a výrazná, dynamická a svieža a čaká na vás za každým rohom. Z každého okamihu vašej dovolenky robí nezabudnuteľnú cestu a zábava na Celebrity Edge ide s touto filozofiou ešte ďalej než kedykoľvek predtým. Meníme budúcnosť našej zábavy – tak je to napokon so všetkým, čo robíme na Celebrity Edge.“

 

 

 

PREDSTAVUJEME DIVADLO – POČIN, KTORÝ SI ZASLÚŽI OVÁCIE POSTOJAČKY

Divadlo na Celebrity Edge odhadzuje oponu, stiera hranicu medzi divákmi a predstavením a zapája tak hostí do zábavy ako nikdy predtým. So štyrmi pódiami a tromi obrovskými, pohyblivými projekčnými plátnami ponúka Divadlo neustále sa meniacu scénu pre domovské produkcie.

 

Hlavné pódium zasahuje až od diváckého priestoru a navodzuje tak pocit, ako by divadlo bolo všade naokolo. V dvoch smeroch otáčajúca sa platforma sa zdvíha do výšky vyše 2 metrov nad pódium a predstavenie tak posúva na úplne inú úroveň. S dvomi otočnými točitými schodiskami, desiatimi synchronizovanými panoramatickými projekčnými plátnami, šestnástimi najnovšími laserovými projektormi s videozáznamom, lanovým na predstavenia vo vzduchu a ďalším vybavením, upútajú technológie za oponou čas od času pozornosť divákov dokonca ešte viac než samotná šou.

 

„Pri navrhovaní Celebrity Edge sme vyvinuli a použili niektoré z najpokročilejších dostupných technológií. Tie rovnaké nástroje sme využili aj pri dizajnovaní priestoru pre zábavu na lodi, aby sme tak ľuďom vyvrátili predstavu o tom, čo to zábavný priestor vlastne je,“ povedal Brian Abel, senior viceprezident hotelovej prevádzky Celebrity Cruises.´

 

So žiadosťou o pomoc s vytvorením divadelného priestoru, ktorý bude v priemysle na špici, sa Celebity obrátila na oceňovaného architekta a návrhára Scotta Butlera, zakladajúceho partnera Wilson Butler Architects, firmy známej svojimi návrhmi niektorých z najinovatívnejších umeleckých a zábavných priestorov na svete.

 

„Chceli sme zobrať myšlienku tradičného divadla a obrátiť ju naruby,“ povedal Butler. „Divadlo na Celebrity Edge bolo navrhnuté tak, aby ľudí prebudilo – ponorilo ich do zážitku, podnietilo ich zmysly a premenilo ich očakávania, čo sa týka živej zábavy.“

 

Aby technológia Divadla šlapala ako hodinky, Celebrity spolupracovala s TAIT, lídrom v oblasti pódiovej automatizácie. Celá scéna predvádza precízne zladenie otočných pódiových plošín, vodných clon, točitých schodíšť, lán pre šou vo vzduchu a najvyšších projekčných obrazoviek na mori. Automatizácia TAIT je prepojená s víziami skupiny Black Skull Creative, ktorá vytvára moderné predstavenia a zážitky na celom svete, a to vrátane londýnskej olympiády v roku 2012. Celebrity spolupracovala taktiež s Three In One Entretainment Consulting, ktorej kreatívny úspech zahrňuje okrem iného INFERNO: Ohňovú šou v Las Vegas.

 

„Vytvorili sme najúžasnejší a technologicky najvyspelejší zábavný priestor v celej našej flotile, takže sme, samozrejme,  spolupracovali s tými najrevolučnějšími produkčnými spoločnosťami,“ povedala Becky Thomson-Foley, viceprezidentika pre zábavu Celebrity Cruises. „Prepájame fantastické miesta s vizionárskymi zážitkami, ktoré si hostia budú pamätať ešte dlho po ich skončení.“

 

V Divadle si hostia môžu užiť päť nových šou z vlastnej produkcie vrátane Shakespearom inšpirovaného Sna noci sväatojánskej (A Hot Summer Night´s Dream), v ktorom sa veselé divadlo stretáva s nevšednou akrobaciou, Šperkovnicu (The Jewelry Box) s úžasnými technologickými kúskami, Kaleidoskop (Kaleidoscope), energetického muzikálu a tanečného predstavenia, využívajúceho naplno modernú technológiu scény, a dvoch šou, ktoré sú súčaťou novej hviezdnej programovej série Celebrity – Vstaň (Get up), dynamického popového koncertu v réžii Black Skull Creative, a Dôvodu (The Purpose), povznášajúcej produkcie na oslavu vnútorného ja.

 

VITAJTE V KLUBE

Klub (The Club) na Celebrity Edge, vytvorený opäť v spolupráci s vizionármi stojacimi za značkou Eden – Butler a vyhlásenou dizajnérkou a architektkou Patríciou Urquiolou, je pokrokovým priestorom, ktorý mení svoj charakter od rána až… do skorého rána nasledujúceho dňa.

Cez deň Klub ponúka zážitky, ako sú laserové bludisko Funovation Laser Maze Challenge, laserová prekážková dráha Drone Hunting a ďalšie.

V noci Klub prechádza ďalšou premenou. Undercover at The Club je modernou interpretáciou z čias prohibície s úžasnými koktejlami inšpirovanými 20. rokmi 20. storočia a vznášajúcim sa saxofonistom. Futuristický snímač tela Andromeda umožňuje hosťom stať sa večer niekým iným. A Hypno Cam Experience od Celebrity je prvou tanečnou párty na mori, jej súčasťou je špičkový fotoaparát, ktorým účastníci v priebehu akcie fotia snímky, tie sa okamžite prenášajú na obrovskú LED obrazovku.

 

NIKDY TEN ISTÝ KEMP DVAKRÁT PO SEBE

 

Na Celebrity Edge spoločnosť posúva už tak plne prispôsobiteľný program Camp at Sea pre mladých cestovateľov všetkých vekových kategórií na ďalšiu úroveň: viac ako 500 aktivít zahŕňa prvú kódovaciu skúsenosť na mori a dva úplne oddelené moderné priestory, jeden pre deti, druhý pre násťročných.

 

 

ZÁBAVA, KAM SA LEN POZRIEŠ

Celebrity zábavou naplnila celú loď. Na Strešnej záhrade (Rooftop Garden) si hostia môžu užiť zážitky, ako sú série strešných koncertov alebo záhradného kina, ďalšia evolúcia zážitku Filmovej ochutnávky spoločnosti, ktorým je film pod šírym nebom so živými hudobnými vystúpeniami.

 

Ikonický Raj (Eden) bude miestom vyvíjajúcej sa zábavy s tým, ako sa miesto bude premieňať z ranného „pohodového“ priestoru na „hravý“ popoludňajši až po „hriešny“ nočný. Denné zážitky zahŕňajú Meditáciu v Raji a vystúpenia umelcov od hráčov na sitaru až po vzdušných akrobatov. S príchodom súmraku začne Predvečer v Raji. Táto divadelná cesta, vytvorená v spolupráci s Variety Worldwide, postaví hostí do stredu zážitku a zapojí všetky ich zmysly prostredníctvom prepojenia kulinárskeho bádania, performance art a nočného života – neporovnateľné s čímkoľvek iným na mori, či dokonca na pevnine.

 

Pre viac informácií o zábave na Celebrity Edge navštívte www.celebritycruises.com/edge/entertainment.

 

O Celebrity Cruises:

Ikonické „X“ Celebrity Cruises je značkou moderného luxusu s jeho skvelým, súčasným dizajnom a vrúcnymi prívetivými priestormi, stravovacími zážitkami, kde dizajn priestoru je rovnako tak dôležitý ako samotná kuchyňa, a úžasnými službami, ktoré môže ponúknuť len Celebrity, to všetko vytvorené pre poskytnutie nenapodobiteľného zážitku v drahocennom čase rekreantov. 12 lodí Celebrity Cruises ponúka moderné luxusné prázdniny s návštevou všetkých siedmich kontinentov. Celebrity predstavuje aj neuveriteľné zážitky z plavieb na Aljaške a v Kanade. Celebrity je jednou z piatich značiek výletných lodí prevádzkovanou lodnou spoločnosťou Royal Caribbean Cruises Ltd. Pre viac informácií volajte +1 305 341 0205, navštívte www.celebritycruises.com alebo sa spojte s vašou cestovnou kanceláriou.

 

 

Zdroj: Celebrity Cruises Press Center

Preložila: Svatava Čoupková

22/08/2018