Spectrum of the Seas slávi zahajovaciu sezónu v Číne

Spectrum of the Seas slávi zahajovaciu sezónu v Číne

Spectrum of the Seas slávi zahajovaciu sezónu v Číne

 

Prvá loď triedy Quantum Ultra je treťou novou loďou Royal Caribbean s domovským prístavom v Šanghaji

 

Šanghaj, 3. júna 2019 – Spectrum of the Seas, najnovšia loď Royal Caribbean International, dnes absolvovala svoj dlho očakávaný debut v Číne. Po dokončení svojej 46 dňovej Globálnej Odyssee, zahŕňajúcej 17 miest, dorazila prvá loď triedy Quantum Ultra na medzinárodný terminál výletných lodí Wusongkou v Šanghaji. Na počesť priplávania Spectra do jej nového domova výletná spoločnosť usporiadala veľkú menovaciu oslavu za prítomnosti čínských celebrít a ambasádorov značky Royal Caribbean, Huanga Xiaominga a Angel Baby. Obľúbený pár, poctený úlohou doživotných krstných rodičov, pomenoval loď a požehnal ju, aby držala ochrannú ruku nad tými, ktorí na nej plávajú.

 

Historický mílnik Spectrum nasleduje tesne po desiatom výročí Royal Caribbean v Číne. Príchod najväčšej a najdrahšej výletnej lode v Ázii stavia na rokoch úspechov s Quantum a Ovation of the Seas a bude i naďalej posúvať latku a povedie čínsky priemysel výletných lodí do novej éry.

 

„Royal Caribbean bola vždy známa svojimi inováciami a posúvaním hraníc a Spectrum of the Seas je toho skvelým príkladom,“ povedal Michael Bayley, prezident a generálny riaditeľ Royal Caribbean International. „Spectrum je stelesnením toho najlepšieho z Royal Caribbean spolu so špecificky navrhnutými a organizovanými zážitkami pre našich čínskych zákazníkov.“

 

Spectrum of the Seas, vyrobená na mieru čínskemu trhu, ponúka výrazné a nečakané zážitky vrátane prvej súkromej enklávy pre hostí apartmánov lodnej spoločnosti, nové kategórie kajút, inovatívne stravovacie koncepty a úžasné prvky a zážitky – z ktorých mnohé sa na mori objavujú úplne poprvýkrát.

 

Transformačné priestory

 

ZOBRAZIT PLAVBY NA SPECTRUM OF THE SEAS

Spectrum sa pýši dvojposchodovým Dokonalým rodinným apartmánom (Ultimate Family Suite) s plochou vyše 260 metrov štvorcových, ktorý ubytuje až 11 hostí. Apartmán s tromi spálňami zahŕňa hlavnú spálňu a kúpeľňu, ktoré presahujú hranicu lode a ponúkajú tak neporovnateľné výhľady, spolu s ďalšími dvomi spálňami pre prarodičov a ďalších členov rodiny. Deti majú svoj vlastný, deťom prispôsobený priestor na hornom poschodí, doplnený o vnútornú šmykľavku, ktorá ich dopraví do obytnej časti pod nimi. Všetci členovia rodiny si môžu užiť spoločný čas v odpočinkovej miestnosti s domácim kinom na karaoke, filmy alebo videohry.

 

Na zadnej časti lode sa vyníma Sky Pad, zážitok z bungee trampolíny založený na virtuálnej realite, kde sa hostia môžu pripútať, nasadiť si prilbu na virtuálnu realitu a preniesť sa tak do inej doby na inú planétu s tromi rôznymi hrami: Jump Rally, Sugar Leap a Bass Bouncer. Tento zážitok ako z iného sveta je určený pre hostí všetkých vekových kategórií a je možné užiť si ho aj bez virtuálnej reality – pre tých, ktorí sa chcú pri skokoch k oblohe kochať výhľadmi na oceán.

 

Exkluzívny Suite Club

 

Suite Club na palubách 13-16 ponúka prvý priestor exkluzívne pre hostí apartmánov Royal Caribbean a zahŕňa 36 Zlatých (Golden) a 106 Strieborných (Silver) apartmánov. Zlaté a Strieborné apartmány majú vyhradený vstup, výťah i súkromnú reštauráciu a spoločenský priestor. Nad rámec celej škály vymožeností majú hostia Zlatých apartmánov prístup na Balkon (The Balcony), súkromný vonkajší priestor s najlepšími výhľadmi na more, a do Butiku (The Boutique), ktorý je možné rezervovať na súkromé nákupy, oslavy alebo ochutnávky vína. Cestujúcim v apartmánoch je k dispozícii aj špecializovaný tím Kráľovských komorníkov s ponukou skvelých služieb s pridanou hodnotou vrátane komorníkov, kráľovského nalodenia, vylepšených stravovacích a nápojových zážitkov a exkluzívnej izbovej služby.

 

Rozmanité možnosti stravovania

 

Na palube najnovšej lode Royal Caribbean je k dispozícii 33 stravovacích možností, ktoré uspokoja rôzne preferencie ich hostí. Ponuka zahŕňa inovatívne stravovacie koncepty, ako sú Sichuan Red, úplne nová reštaurácia, debutujúca práve na Spectre, ktorá prináša autentickú kuchyňu čínskej provincie Sečuán, tradičnú čajovňu a kaviareň, známu ako Leaf and Bean, kde si hostia môžu užiť celý rad autentických čínskych čajov, klasických kávových nápojov i čerstvo upečené čínske a západné dezerty a pečivo, Teppanyaki, ponúkajúce autentické orientálne chute pripravené v tradičnom štýle japonského teppanyaki, Splashway Café neďaleko od detského bazéna, a Noodle Bar, servírujúcí čerstvo pripravené rezance a hosťujúci živé ukážky šéfkuchárov.

 

Hlavná jedáleň, predstavená v triede Quantum Ultra, bola skombinovaná do jedného úžasného, troposchodového priestoru so sedením pre 1 844 hostí. Občerstvenie v cene plavby servíruje aj rôzne čínske a západné pokrmy z menu, ktoré sa každý deň itineráru menia. Pre rekreantov, ktorí hľadajú niečo neformálnejšie, je určený Windjammer Marketplace, ktorý bol na Spectru navrhnutý o celých 20 % väčší než na lodiach triedy Quantum. Nenútená reštaurácia ponúka široký výber čínskych a západných jedál.

 

Mnoho-úrovňové zábavné zážitky

 

Tri nové produkčné šou vytvorené priamo Royal Caribbean – Hodvábna cesta, The Effectors a The Showgirl! Minulosť. Súčasnosť. Budúcnosť. - sa ujímajú pódia. Každá plnohodnotná produkcia prináša bezkonkurenčné talenty, technológiu, vďaka ktorej sa hostia ponoria do predstavenia, a jedinečné špeciálne efekty, ktoré vytvárajú úžasné zábavné zážitky. Zábava nekončí na pódiu. Spectrum ponúka hosťom vzrušujúcu sadu aktivít vrátane Bitvy o Planetu Z, úžasného laserového dobrodružstva pre celú rodinu, Star Moment, živého a energetického priestoru na karaoke, v ktorom rodina a priatelia môžu spievať ako hviezdy, Expedition Two70, kde majú hostia možnosť otestovať svoje dobrodružné schopnosti v štyroch hrách založených na rozšírenej realite (AR), SeaPlex, mnohoúčelového vnútorného priestoru na šport a zábavu, ponúkajúceho aktivity z rôznych častí sveta vrátane sálových loptových hier alebo šermu a lukostrelby– aktivít, ktoré na ázijskom trhu výletných plavieb nemajú obdobu.

 

Prelomová technológia

 

Spectrum of the Seas predstavuje rad úžasných nových digitálnych zážitkov od digitálnych kľúčov od izieb a automatického ovládania kajút po hry založené na rozšírenej realite. Mobilná aplikácia Royal Caribbean je k dispozícii aj pre nováčikov v Číne a je dostupná ako v mandarínčine, tak v angličtine. Technológia, navrhnutá k ľahkému doručeniu bezkonkurenčného zážitku z dovolenky na mori, sa hojne vyskytuje naprieč celou loďou a významne zvyšuje pohodlie hostí i efektivitu a súčasne ponúka nové zážitky, ktoré bavia a uchvacujú. 

ZOBRAZIT PLAVBY NA SPECTRUM OF THE SEAS

Royal Caribbean International prináša inovácie na mori už viac než 50 rokov. Každá nasledujúca trieda lodí je architektonickým zázrakom, ktorý zahŕňa najmodernejšie technológie a zákaznícku skúsenosť súčasných cestovateľov-dobrodruhov. Lodná spoločnosť prináša revolučnú dovolenku s itinerármi s viac ako 260 destináciami v 72 krajinách na 6 svetadieloch vrátane netrpezlivo očakávaných ostrovov Perfect Day Island Collection Royal Caribbean s prvým súkromým ostrovom na Bahamách, Perfect Day at CocoCay. Royal Caribbean bola v cene čitateľov Travel Weekly 16 rokov po sebe zvolená „Celkovo najlepšou lodnou spoločnosťou“.

 

Viac informácií a rezervácie môžu zákazníci uskutočniť prostredníctvom webových stránok PT Tours. Prehľad všetkých plavieb spoločnosti Royal Caribbean International nájdete tu: https://www.pttours.cz/najdete-svoji-lod-snu/royal-caribbean-international

Preložila: Svatava Čoupková

06/03/2019