X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Plavte sa s nami, nápoje sú na nás! MSC Cruises prichádza s novou akciou na svojich letných plavbách počas sezóny 2020

Zima je v plnom prúde, do Vianoc už veľa nechýba, už teraz sa ale oplatí premýšľať nad budúcou letnou dovolenkou. Kto plánuje dopredu, môže na tom totiž dosť zarobiť.

 

Určite to platí pre tých, ktorí sa prázdniny rozhodnú stráviť výletnou plavbou na niektorej z lodí MSC Cruises. Spoločnosť práve predstavila svoju akčnú ponuku: nový balíček Dine&Drink v cene na letných plavbách v sezóne 2020, a to na všetkých svojich lodiach - vrátane najnovšej MSC Grandiosa - a to po celom svete!

 

Balíček zahŕňa výber z rozlievaných (bielych, červených, ružových i šumivých) vín, točené pivo, minerálnu vodu, sódu a rozlievané ovocné džúsy, ktoré si pasažieri užijú na palubách lodí MSC Cruises vo všetkých hlavných a bufetových reštauráciach, a to v rámci obeda a večere. V špecializovaných reštauráciách bude i naďalej potrebné zakúpiť si vybrané nápoje nad rámec ponuky.

 

Nápojový balíček budú môcť využiť všetci hostia v kajutách vnútorných, s výhľadom a balkónom v triedach Bella a Fantastica. Tí, ktorí si zakúpili ubytovanie v kajutách a apartmánoch tried Aurea a Yacht Club, a pre ktorých je nápojový balíček v cene už samozrejmosťou, namiesto toho dostanú kredit v hodnote 100 eur na osobu (až 200 eur na kajutu) pre útratu na palube.

 

Skvelá ponuka MSC Cruises platí pre plavby zarezervované od 9. novembra 2019 do 29. februára 2020, a to len do vypredania zásob, tak s výberom svojej prázdninovej plavby dlho neváhajte a rezervujte si ju  ešte dnes

Podmienky

  • Balíček Dine&Drink je možné využiť v hlavných reštauráciách v čase obeda a večere a v bufetových reštauráciách v čase obeda (11:30-16:00 hod.) a večere (17:30-22:30 hod.).
  • Balíček Dine&Drink nie je platný v špecializovaných reštauráciách alebo baroch mimo bufetovej reštaurácie.
  • Balíček Dine&Drink nie je možné zakúpiť na palube, hostia si ho musia zarezervovať pred plavbou, ďalej si ho potom môžu vylepšiť o balíček podľa svojho výberu, a to za príplatok, ktorý sa líši pri plavbách v Európe a Amerike - Easy Európa: 10 €, Amerika: 13 $, za osobu a noc, Premium Európa: 20 €, Amerika: 40 $, za osobu a noc a Premium Plus Európa: 36 €, Amerika: 57 $, za osobu a noc. Zmena bude aplikovaná na všetky osoby v rámci jednej rezervácie (všetci cestujúci v jednej rezervácii musí mať rovnaký balíček) a možno ju zjednať naším prostredníctvom pred plavbou alebo priamo na palube (za dodatočný 15% servisný poplatok).
  • Kredit v hodnote 100 eur pre hostí v kajutách a apartmánoch triedy Aurea a Yacht Club sa vzťahuje na 1. a 2. osobu v kajute (celkom teda až 200 € na kajutu).
  • Ponuka platí na plavby v letnej sezóne 2020 zarezervované od 9. novembra 2019 do 29. februára 2020, je platná len do vypredania zásob a môže byť kedykoľvek zrušená.

 

A kamže sa to vlastne vypláva?

Ako každý rok, i v letnej sezóne 2020 vyrazia lode MSC Cruises do tých najkrajších destinácií po celom svete.

 

Západné Stredomorie a jeho perly bude po boku svojej staršej sestry MSC Seaview objavovať zbrusu nová MSC Grandiosa. MSC Divina a MSC Fantasia budú obsluhovať 7dňové itineráre v Taliansku, Francúzsku a na Baleárskych ostrovoch a tí, ktorí sa rozhodnú pre neskorú dovolenku, si na jeseň budú môcť užiť Portugalsko, Maroko, Madeiru alebo Kanárske ostrovy na palubách MSC Poesia a MSC Splendida.

 

Do východného Stredomoria vypláva hneď 6 lodí MSC Cruises: MSC Magnifica vezme svojich hostí na plavbu po úchvatných gréckych ostrovoch, MSC Lirica potom obslúži hneď dva samostatné itineráre, v rámci ktorých navštívia Taliansko, Chorvátsko, Grécko, Čiernu Horu, Maltu a Sicíliu, kam sa poplavia aj MSC Orchestra a MSC Sinfonia. Taliansko, Grécko a Čierna Hora potom budú v hľadáčiku MSC Opera a MSC Musica.

Komu by snáď v Stredomorí bolo v lete veľmi teplo, môže pre zmenu vyraziť do severnej Európy. Tam na nich bude čakať MSC Meraviglia s exkluzívnym vystúpením Cirque du Soleil at Sea, ktoré budú môcť počas plavby do prekrásnych hlavných miest Pobaltia a pozdĺž dramatických nórskych fjordov. Ešte ďalej - okolo Atlantického pobrežia až na Špicbergy, Island a Severný mys potom popláva MSC Preziosa, MSC Poesia sa vydá na svoju novú plavbu nórskymi fjordmi, hlavnými mestami Pobaltia a tí, ktorí majú dostatok dovolenky, sa s ňou budú môcť vypraviť dokonca až na Island a do Grónska. Nové dlhé plavby do Írska a na Severný mys si potom užijú aj hostia MSC Splendida.

Kto túži po väčších diaľkach a exotike, môže si vybrať niekterú z plavieb MSC Cruises na ostrovy večného leta, do Karibiku. Spoločnosť si pre nich pripravila 7-14dňové itineráre z Miami, na ktorých nebude chýbať ani ich úchvatný súkromný ostrov Ocean Cay MSC Marine Reserve. Zatiaľčo MSC Seaside pokryje v rámci hneď dvoch itinerárov západný a východný Karibik, MSC Armonia sa poplaví po západnej časti Karibských ostrovov.

Ponuka nádherných destinácií je široká a s pohárikom dobre vychladeného nápoja v cene si svoju letnú plavbu užije každý ešte viac. Tak sa plavte s MSC Cruises,nápoje sú na nich!