MSC Cruises predstavuje balík nápojov Dine & Drink

Zima je v plnom prúde, ale už teraz sa oplatí premýšľať nad budúcou letnou dovolenkou. 

 

Spoločnosť predstavila svoju akčnú ponuku: balíček Dine & Drink na vybraných plavbách v sezóne 2021. Balíček zahŕňa výber z rozlievaných (bielych, červených, ružových i šumivých) vín, točené pivo, minerálnu vodu, sódu a rozlievané ovocné džúsy, ktoré si pasažieri užijú na palubách lodí MSC Cruises vo všetkých hlavných a bufetových reštauráciach, a to v rámci obeda a večere. V špecializovaných reštauráciách bude i naďalej potrebné zakúpiť si vybrané nápoje nad rámec ponuky.

 

Nápojový balíček budú môcť využiť všetci hostia v kajutách vnútorných, s výhľadom a balkónom v triedach Bella a Fantastica

 

Tak s výberom svojej prázdninovej plavby dlho neváhajte a rezervujte si ju  ešte dnes

Podmienky

  • Balíček Dine&Drink je možné využiť v hlavných reštauráciách v čase obeda a večere a v bufetových reštauráciách v čase obeda (11:30-16:00 hod.) a večere (17:30-22:30 hod.).
  • Balíček Dine&Drink nie je platný v špecializovaných reštauráciách alebo baroch mimo bufetovej reštaurácie.
  • Balíček Dine&Drink nie je možné zakúpiť na palube, hostia si ho musia zarezervovať pred plavbou, ďalej si ho potom môžu vylepšiť o balíček podľa svojho výberu, a to za príplatok, ktorý sa líši pri plavbách v Európe a Amerike:

             Easy Európa: 13 €, Amerika: 16 $, za osobu a noc

             Premium Európa: 23 €, Amerika: 42 $, za osobu a noc

             Premium Plus Európa: 36 €, Amerika: 57 $, za osobu a noc.

  • Zmena bude aplikovaná na všetky osoby v rámci jednej rezervácie (všetci cestujúci v jednej rezervácii musí mať rovnaký balíček) a možno ju zjednať naším prostredníctvom pred plavbou alebo priamo na palube (za dodatočný 15% servisný poplatok).

 

A kamže sa to vlastne vypláva?

Ako každý rok, i v letnej sezóne 2021 vyrazia lode MSC Cruises do tých najkrajších destinácií po celom svete.

 

Západné Stredomorie a jeho perly bude po boku svojej staršej sestry MSC Seaview objavovať nová MSC Grandiosa. MSC Divina a MSC Fantasia budú obsluhovať 7 denný itinerár v Taliansku, Francúzsku a na Baleárskych ostrovoch a tí, ktorí sa rozhodnú pre neskorú dovolenku, si na jeseň budú môcť užiť Portugalsko, Maroko, Madeiru alebo Kanárske ostrovy na palube MSC Virtuosa a MSC Splendida.

 

Do východného Stredomoria vypláva hneď 5 lodí MSC Cruises: MSC Lirica, MSC Orchestra, MSC Sinfonia, MSC Opera a MSC Poesia - tie vezmú svojich hostí za poznaním Talianska, Chorvátska, Grécka, Albánska a Čiernej hory. Každá z nich ponúkne odlišný itinerár, takže si iste každý nájde svoju vysnívanú plavbu.

Komu by snáď v Stredomorí bolo v lete príliš horúco, môže pre zmenu vyraziť do severnej Európy. Tam na nich bude čakať nová loď flotily MSC Virtuosa a jej staršia sestra MSC Magnifica s návštevou prekrásnych hlavných miest Pobaltia a pozdĺž dramatických nórskych fjordov. Ešte ďalej - okolo Atlantického pobrežia až na Špicbergy, Island a Severný mys potom popláva MSC Preziosa, MSC Musica sa vydá na svoju plavbu nórskymi fjordy a taktiež hlavnými mestami Pobaltia.

Kto túži po väčších diaľkach a exotike, môže si vybrať niektorú z plavieb MSC Cruises na ostrovy večného leta, do Karibiku. Spoločnosť si pre nich pripravila 7-14denní itineráre z Miami či Port Canaveral, na ktorých nebude chýbať ani jej úchvatný súkromný ostrov Ocean Cay MSC Marine Reserve. MSC Divina popláva po západnej časti Karibských ostrovov.

Ponuka nádherných destinácií je široká a s pohárikom dobre vychladeného nápoja v cene si svoju letnú plavbu užije každý ešte viac. Tak sa plavte s MSC Cruises!