X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

M/S Panorama II

Plachetnica Panorama II. prvýkrát vyplávala na more v roku 2004. V roku 2012 bola prestavaná a poslednej rekonštrukcie sa dočkala v roku 2015. Vďaka nej sa môže pochváliť priestrannými a komfortne zariadenými interiérmi, ktoré ručia za neprekonateľné pohodlie pre cestujúcich počas plavby. Na hlavnej palube nájdete elegantný salónik s mäkkými kobercami a pohodlnými kresielkami. Návštevníci sa tu môžu pripojiť k WiFi sieti alebo relaxovať pri televízii. 

50m dĺžka lode
11,5m šírka lode
10 rýchlosť v uzloch
49 max. počet pasažierov
25 celkový počet kabin

Kajuty

Všetky kajuty sú dekorované drevom a hebkými tkaninami, ktoré navodzujú pocit pohodlia a útulnosti. Kajuty sú klimatizované a vybavené televízorom, chladničkou, telefónom, hudobným prehrávačom, úložným priestorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.


Zábava

Zábava

Na lodi sa nachádza aj  priestranná jedáleň s mnohými miestami na sedenie i veľkou bufetovou zónou. K dispozícii sú i špeciálne stravovacie programy (napr. pre vegetariánov a pod.).

Popri dolnej jedálni môžu pasažieri využiť i jedálenský priestor na hornej palube. Tu si môžu vychutnať kulinárske špeciality pod šírym nebom a s krásnym výhľadom na oceán i okolitú krajinu. 

A ako si dosýta užiť slnečné lúče? Zájdite na jedinečnú vonkajšiu palubu s mnohými ležadlami, na ktorých sa môžete opaľovať po celý deň. Loď umožňuje i priamy prístup do mora zo zadnej plošiny plachetnice, ktorý môžu hostia využiť na kúpanie v mori. 

Na lodi je k dispozícii:

  • Salónik s pohodlnými sedačkami a kobercami
  • WiFi pripojenie, vnútorná a vonkajšia jedáleň
  • Slnečná terasa s ležadlami
  • Plošina na zadnej časti lode umožňujúca kúpanie v mori