Pullmantur Cruises

Spoločnosť Pullmantur bola založená v roku 1971 v Španielsku. Zo začiatku fungovala ako tour operátor organizujúci autobusové zájazdy po Španielsku a neskôr po celej Európe. V 80. rokoch Pullmantur otvoril charterové aerolinky lietajúce na krátke vzdialenosti, hlavne po Európe. Na začiatku 90. rokov spoločnosť absolvovala svoj prvý let do Karibiku.

Na konci 90. rokov sa Pullmantur pripojil k morskému priemyslu. V roku 2005 Pullmantur zahrnul do svojej ponuky plavby All Inclusive. Spoločnosť ponúka aj plavby po Karibiku s preletom z Madridu v cene, ďalej sú v ponuke plavby po Stredozemnom, Baltskom a Čiernom mori.

Naše webové stránky bohužiaľ nie sú napojené na rezervačný systém lodnej spoločnosti Pullmantur Cruises a okrem plavieb s našim sprievodcom tu iné plavby nenájdete. S Pullmanturom ale máme zmlvu o spolupráci a prístup do ich rezervačného systému. Ak teda máte záujem o plavbu s touto lodnou spoločnosťou, vyberte si ju priamo na ich webovej stránke, pošlite nám na ňu odkaz a my Vám pripravíme ponuku.

Lode spoločnosti Pullmantur Cruises

Horizon

1.442 pasažierov

Monarch

2.733 pasažierov

Sovereign

2.733 pasažierov

Zenith

1.828 pasažierov