MSC Magnifica

Na more bola MSC Magnifica oficiálne spustená začiatkom marca 2010 po tom, čo bola s veľkou slávou pokrstená v nemeckom Hamburgu - kým iným ako obľúbenou krstnou MSC, Sophiou Loren.

Táto loď sa chváli špičkovým dizajnom kombinovaným s najmodernejšími technológiami. Niet divu, spája v sebe totiž to najlepšie z tried Fantasia a Musica.

Magnifica je vybavená zaťahovacou strechou, ktorá je ako stvorená pre plavby organizované v zimných mesiacoch.  

Náklady na stavbu MSC Magnifica sa vyšplhali až k 547 mil. USD.

95 128t výtlak lode
293,8m dĺžka lode
32,2m šírka lode
22,9 rýchlosť v uzloch
3 223 max. počet pasažierov
1 259 celkový počet kabin

Kajuty

Magnifica má celkom 16 palúb. Na dolných poschodiach sa nachádzajú spoločenské priestory, vo vyšších sú kajuty. Najobľúbenejšie sú potom tie s balkónmi a krásnymi výhľadmi na morskú hladinu.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. patrové lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha přibližně 13m(24 mkajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí). Paluby 5,  8, 9 a 10.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. patrové lůžko.  Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha přibližně 13m(24 mkajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí). Paluby 11 a 12.

Třída Wellness

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. patrové lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha přibližně 13 m2. Paluba 12.

Třída Bella

Kajuty v této třídě mají okno s omezeným výhledem. 

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. patrové lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 16 - 17 m (Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluba 8.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko patrové. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 16 - 17 m2 (Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 5 a 8.

Třída Wellness

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Kajuty mají Juliet balkón (falešný balkón, neni možné na něj vstoupit) Plocha přibližně 16 - 17 m2.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Některé kajuty mají omezený výhled. Plocha od přibližně od 17 do 39 m(Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 8 a 9.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 17 do 42 m(Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 8, 9, 10, 11 a 12.

Třída Aurea

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo patrového lůžka. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 17 do 42 m2. Paluby 12, 14 a 15.

Třída Wellness

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo patrového lůžkaKlimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 17 do 42 m2.

Některé kajuty mají větší balkon, ale mírně zhoršený výhled např.: 10160, 11197, 12161. Další kajuty najdete na plánu lodi, nebo se můžete informovat u nás.

Třída Aurea

Dvoulůžko královské velikosti, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 21 do 47 m2. Některá apartmá mají balkon, jiná panoramatická okna. Paluby 9, 10, 11, 12, 14 a 15.

Rodinný Apartmán - Třída Aurea

Některé kajuty nabízejí ubytování až pro 5 osob, skládají se z obývací části a ložnice. 3., 4. lůžkou je rozkládací dvoupohovka a 5. lůžko patrové lůžko.


Zábava

Na jedlo môžete zájsť do piatich jedinečných reštaurácií, v ktorých to hýri chuťami z celého sveta. Relaxáciu a odpočinok potom poskytne dvanásť tematicky zariadených barov. Stačí si len vybrať ten váš.

Ak radi odpočívate aktívne, ani vás loď nesklame. Čakajú tu na vás vírivky, solárium alebo bazén so sťahovacou strechou, ktorý umožní kúpanie za akéhokoľvek počasia.

Pre športových nadšencov sú pripravené tenisové kurty, moderná telocvičňa alebo bowling.

V samom srdci lode sa nachádzajú unikátne MSC Aurea Spa. Rozmaznávať vás tu budú zruční maséri z Bali alebo špičkovo kvalifikovaný kozmetický a kadernícky personál.

Na lodi je k dispozícii:

 • 5 reštaurácií ponúkajúcich jedlá z celého sveta, 12 barov (okrem iného aj Sport bar s biliardovými stolmi alebo Cigar bar )
 • Videoherňa, 4D kino, divadlo, diskotéka, galérie umenia, bowling, knižnica, internetová kaviareň, kasíno
 • Aerobik, pilates, spinning a vodný spinning, kondičné programy na mieru, kvalifikovaný osobný tréner
 • Dráha na jogging, minigolf, basketbal, futbal, mini bowlingsquash, ping-pong, stolný futbal, tenisové kurty, volejbal
 • Butiky
 • Ordinácia lodného lekára

Na lodi sú aj unikátne MSC Aurea Spa. Tu návštevníci zažijú autentické balijské kúpele i mnoho najrôznejších kozmetických procedúr. Kúpele sa nachádzajú v exotických interiéroch tvorených z prírodných kameňov a vzácnych driev s úchvatným výhľadom na more.  

V kúpeľoch nájdete

 • Až 20 typov masáží, vrátane thajskej alebo masáže lávovými kameňmi
 • Aromaterapia, thalassoterapia, manikúra, pedikúra
 • Sauny a turecké kúpele
 • Najmodernejšie kozmetické procedúry, vrátane inovatívnych techník formovania tela
 • Salón krásy a kaderníctvo
 • Fitness centrum
 • "Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktaily ponúkané v exkluzívnom wellness bare
 • 11 unikátnych kúpeľných procedúr špeciálne navrhnutých pre tínedžerov

 

 

Plavby na MSC Magnifica