X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

MSC Magnifica

Na more bola MSC Magnifica oficiálne spustená začiatkom marca 2010 po tom, čo bola s veľkou slávou pokrstená v nemeckom Hamburgu - kým iným ako obľúbenou krstnou MSC, Sophiou Loren.

Táto loď sa chváli špičkovým dizajnom kombinovaným s najmodernejšími technológiami. Niet divu, spája v sebe totiž to najlepšie z tried Fantasia a Musica.

Magnifica je vybavená zaťahovacou strechou, ktorá je ako stvorená pre plavby organizované v zimných mesiacoch.  

Náklady na stavbu MSC Magnifica sa vyšplhali až k 547 mil. USD.

95 128t výtlak lode
293,8m dĺžka lode
32,2m šírka lode
22,9 rýchlosť v uzloch
3 223 max. počet pasažierov
1 259 celkový počet kabin
Malá Veľkosť lode
03.2010 Rok výroby

Kajuty

Magnifica má celkom 16 palúb. Na dolných poschodiach sa nachádzajú spoločenské priestory, vo vyšších sú kajuty. Najobľúbenejšie sú potom tie s balkónmi a krásnymi výhľadmi na morskú hladinu.

Trieda Bella

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a/alebo 4. poschodové lôžko. Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plocha približne 13m(20 mkajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou). Paluby 8, 9, 10 a 11.

Trieda Fantastica

Dvojlôžko môže byť prestavané na dve samostatné postele (na vyžiadanie). Niektoré kajuty majú 3. a/alebo 4. poschodové lôžko.  Klimatizácia, priestranná skriňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, interaktívna televízia, telefón, k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), minibar, trezor. Plocha približne 13m(20 mkajuty pre hostí s telesným hendikepom alebo zníženou pohyblivosťou). Paluby 5, 10, 11 a 12.

Třída Bella

Kajuty v této třídě mají okno s omezeným výhledem. 

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. patrové lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 15 - 17 m (Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluba 8.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko patrové. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 15 - 17 m2 (Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 5 a 8.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Některé kajuty mají omezený výhled. Plocha od přibližně od 14 do 27 m(Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 8, 9, 10 a 11.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. lůžko formou patrového lůžka a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 14 do 27 m(Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 8, 9, 10, 11 a 12.

Třída Aurea

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání).Některé kajuty mají 3. lůžko formou patrového lůžka a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 14 do 27 m2. Paluby 11, 12, 14 a 15.

Některé kajuty mají větší balkon, ale mírně zhoršený výhled např.: 10190, 11197, 12161. Další kajuty najdete na plánu lodi, nebo se můžete informovat u nás.

Třída Aurea

Dvoulůžko královské velikosti, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. lůžko formou patrového lůžka a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 31 m2 včetně přibližně 6 mbalkonu. Paluby 9, 10, 11, 12, 14 a 15.

Rodinný Apartmán - Třída Aurea

Některé kajuty nabízejí ubytování až pro 5 osob, skládají se z obývací části a ložnice. 3., 4. lůžkou je rozkládací dvoupohovka a 5. lůžko patrové lůžko. Plocha od přibližně 31 m2 včetně přibližně 6 mbalkonu.


Zábava

Na jedlo môžete zájsť do piatich jedinečných reštaurácií, v ktorých to hýri chuťami z celého sveta. Relaxáciu a odpočinok potom poskytne dvanásť tematicky zariadených barov. Stačí si len vybrať ten váš.

Ak radi odpočívate aktívne, ani vás loď nesklame. Čakajú tu na vás vírivky, solárium alebo bazén so sťahovacou strechou, ktorý umožní kúpanie za akéhokoľvek počasia.

Pre športových nadšencov sú pripravené tenisové kurty, moderná telocvičňa alebo bowling.

V samom srdci lode sa nachádzajú unikátne MSC Aurea Spa. Rozmaznávať vás tu budú zruční maséri z Bali alebo špičkovo kvalifikovaný kozmetický a kadernícky personál.

Na lodi je k dispozícii:

 • 5 reštaurácií ponúkajúcich jedlá z celého sveta, 12 barov (okrem iného aj Sport bar s biliardovými stolmi alebo Cigar bar )
 • Videoherňa, 4D kino, divadlo, diskotéka, galérie umenia, bowling, knižnica, internetová kaviareň, kasíno
 • Aerobik, pilates, spinning a vodný spinning, kondičné programy na mieru, kvalifikovaný osobný tréner
 • Dráha na jogging, minigolf, basketbal, futbal, mini bowlingsquash, ping-pong, stolný futbal, tenisové kurty, volejbal
 • Butiky
 • Ordinácia lodného lekára

Na lodi sú aj unikátne MSC Aurea Spa. Tu návštevníci zažijú autentické balijské kúpele i mnoho najrôznejších kozmetických procedúr. Kúpele sa nachádzajú v exotických interiéroch tvorených z prírodných kameňov a vzácnych driev s úchvatným výhľadom na more.  

V kúpeľoch nájdete

 • Až 20 typov masáží, vrátane thajskej alebo masáže lávovými kameňmi
 • Aromaterapia, thalassoterapia, manikúra, pedikúra
 • Sauny a turecké kúpele
 • Najmodernejšie kozmetické procedúry, vrátane inovatívnych techník formovania tela
 • Salón krásy a kaderníctvo
 • Fitness centrum
 • "Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktaily ponúkané v exkluzívnom wellness bare
 • 11 unikátnych kúpeľných procedúr špeciálne navrhnutých pre tínedžerov

 

 

Plavby na MSC Magnifica