A-Rosa Riva

Od apríla 2004 je súčasťou flotily riečnych lodí spoločnosti A-Rosa loď A-Rosa Riva. Jej maximálna kapacita je 242 hostí, pre ktoré má pripravené nielen pohodlné ubytovanie a kvalitné stravovanie, ale aj pestrý program na palube i na súši.

Slnečná paluba je priestranná a je na nej dostatok ležadiel a slnečníkov, k dispozícii je tu tiež vyhrievaný bazén s protiprúdom. Kúpele Spa-Rosa ponúka širokú škálu procedúr, priaznivci aktívneho trávenia voľného času ocenia fitnes centrum, cvičné odpalisko na golf alebo obrovské šachy. Spoločenský priestor Panorama Lounge je vybavený barom a tanečným parketom a sú odtiaľto nádherné výhľady.

Vnútorná reštaurácia servíruje regionálne a sezónne špeciality s dôrazom na stredomorskú kuchyňu a lokálne vína, vo vonkajšej reštaurácii v zadnej časti lode sa počas priaznivého počasia usporadúva grilovanie. Na palube sú aj dva bary - Café bar, servírujúca kávové špeciality, víno a občerstvenie, a Lounge bar.

V cene plavby sú zahrnuté bufety, kde je možné sledovať prípravu jedla "v živom prenose", popoludňajší bufet s kávou, čajom a sladkým pečivom, minerálna voda v rámci všetkých hlavných jedál, voľná doba stravovania a možnosť vlastného výberu stola vo vnútornej a vonkajšej reštaurácii a vínnom bare. Za poplatok je priamo na palube možné zarezervovať exkluzívnu 4 chodovú večeru A-ROSA Dining. Hostia Premium all inclusive majú v cene zahrnutý aj nápojový balíček so širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov.

3,5t výtlak lode
124,5m dĺžka lode
14,4m šírka lode
13 rýchlosť v uzloch
242 max. počet pasažierov
100 celkový počet kabin
Najmenšia Veľkosť lode
04.2004 Rok výroby

Kajuty

Na palube A-Rosa Riva je celkom 100 priestranných kajút, niektoré z nich disponujú balkónom. Kajuty sú vybavené dvojlôžkom rozložiteľným na želanie na dve samostatné lôžka, samostatnou kúpeľňou so sprchou, trezorom, klimatizáciou, televízorom, sietí proti komárom, sušičom vlasov, uterákom, vlnenú dekou, telefónom a županom (na vyžiadanie). Samozrejmosťou je elegantný dizajn a použitie vysoko kvalitných materiálov.

Rodiny sa môžu ubytovať v niektorej z kajút s tromi lôžkami.


Zábava

Na palube A-Rosa Riva sú hosťom k dispozícii:

  • Vnútorná a vonkajšia reštaurácia a dva (Café a Lounge) bary
  • Spoločenská miestnosť s posedením a tanečným parketom
  • Slnečné paluba s vyhrievaným bazénom s protiprúdom, lehátkami a slnečníkmi
  • Cvičné odpalisko na golf, šach
  • Požičovňa bicyklov, cyklistické výlety
  • DJ, varenie "v priamom prenose", tematické večery, zábavné hry
  • Kúpele A-Rosa Spa - široká ponuka procedúr vykonávaných s pomocou produktov značiek BABOR a ST BARTH, fitnes centrum s moderným kardio vybavením, masážne sprchy a relaxačnú miestnosť, fínska sauna a biosauna