X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

A-Rosa Brava

V apríli 2011 sa flotila A-Rosa rozrástla o loď A-Rosa Brava, ktorá tak kapacitu riečnych plavieb spoločnosti rozšírila o ďalších 202 pasažierov. Tí sa môžu tešiť na priateľskú atmosféru malej lode, osobný servis, zabezpečovaný päťdesiatčlennou posádkou, a dostatok príležitostí na vyžitie.

Slnečná paluba je za priaznivého počasia ideálnym miestom pre trávenie voľného času. Okrem nádherných výhľadov tu hostia nájdu vírivku, ležadlá a slnečníky. Pre potešenie tela a duše sa potom môžu vydať do prekvapivo priestranných kúpeľov Spa-Rosa, ktoré ponúkajú rad procedúr, masáže a sanárium. Sociálnym centrom lode je spoločenská miestnosť s barom a tanečným parketom.

Stravovanie hostí A-Rosa Brava zabezpečujú tri reštaurácie a dva bary. Kým vonkajšia reštaurácia pripravuje grilované pokrmy, tá vnútorná sa sústreďuje na stredomorskú kuchyňu a regionálne a sezónne špeciality. Vínny lístok vo vínnej reštaurácii sa mení na základe destinácie.

V cene plavby sú zahrnuté bufety, kde je možné sledovať prípravu jedla "v živom prenose", popoludňajší bufet s kávou, čajom a sladkým pečivom, minerálna voda v rámci všetkých hlavných jedál, voľná doba stravovania a možnosť vlastného výberu stola vo vnútornej a vonkajšej reštaurácii a vínnom bare. Exkluzívnu 4 chodovú večeru A-ROSA Dining je možné zarezervovať za drobný poplatok priamo na palube. Hostia Premium all inclusive majú v cene zahrnutý aj nápojový balíček so širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov.

3,5t výtlak lode
135m dĺžka lode
11,4m šírka lode
12 rýchlosť v uzloch
202 max. počet pasažierov
99 celkový počet kabin
Najmenšia Veľkosť lode
04.2011 Rok výroby

Kajuty

Hostia sa na palube môžu ubytovať v pohodlných a priestranných kajutách, zariadených kvalitnými materiálmi. Väčšina z kajút má balkón, všetky sú potom vybavené dvojlôžkom rozložiteľným na dve samostatné lôžka, samostatnou kúpeľňou so sprchou, trezorom, klimatizáciou, televízorom, sietí proti komárom, sušičom vlasov, uterákom, vlnenú dekou, telefónom a županom (na vyžiadanie).


Zábava

A-Rosa Brava ponúka celý rad priestoru a možností k využitiu medzi exkurziami v prístavoch. K dispozícii sú:

  • Dve (vnútorná a vonkajšia) reštaurácie, vínna reštaurácia a dva bary
  • Spoločenskú miestnosť s posedením a tanečným parketom
  • Slnečné palubu s vyhrievaným bazénom, ležadlami a slnečníkmi
  • Cvičné odpalisko na golf, minigolf, obrie šachy
  • Požičovňu bicyklov
  • Kúpele A-Rosa Spa - široká ponuka procedúr vykonávaných s pomocou produktov značiek BABOR a ST BARTH, fitnes centrum s moderným kardio vybavením, masáže, relaxačná miestnosť, sanárium s panoramatickým výhľadom.
  • DJ, varenie "v priamom prenose", tematické večery, zábavné hry