X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

A-Rosa Aqua

 A-Rosa Aqua sa stala súčasťou flotily spoločnosti A-Rosa v júli 2009. Od tej doby ponúka až 202 pasažierom kvalitné služby aj zaujímavé itinerára so zastávkami v prístavoch pozdĺž európskych riek.

Hostia môžu relaxovať na slnečnej palube s vírivkou, ležadlami a slnečníkmi, odkiaľ sú nádherné výhľady na okolitú krajinu. K dispozícii sú im tiež priestranné kúpele Spa-Rosa so širokou ponukou procedúr a masáží. Tráviť voľné chvíle potom môžu v spoločenskej miestnosti s tanečným parketom, kde im večery spestria tematické programy a zábavné hry.

Na lodi sú tri reštaurácie a dva bary. Vnútorná reštaurácia ponúka stredomorskou kuchyňou inšpirované menu s regionálnymi a sezónnymi špecialitami, vonkajšia potom za priaznivého počasia grilovanie. Ponuka vín je prispôsobená destináciám, ktoré A-Rosa Aqua objavuje.

V cene plavby sú zahrnuté bufety, kde je možné sledovať prípravu jedla "v živom prenose", popoludňajší bufet s kávou, čajom a sladkým pečivom, minerálna voda v rámci všetkých hlavných jedál, voľná doba stravovania a možnosť vlastného výberu stola vo vnútornej a vonkajšej reštaurácii a vínnom bare. Exkluzívnu 4 chodovú večeru A-ROSA Dining je možné zarezervovať za drobný poplatok priamo na palube. Hostia Premium all inclusive majú v cene zahrnutý aj nápojový balíček so širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov.

3,5t výtlak lode
135m dĺžka lode
11,4m šírka lode
12 rýchlosť v uzloch
202 max. počet pasažierov
99 celkový počet kabin
Najmenšia Veľkosť lode
07.2009 Rok výroby

Kajuty

Na lodi je k dispozícii 99 priestranných a pohodlných kajút s elegantným dizajnom, všetky sú zariadené kvalitnými materiálmi, väčšina z nich má aj balkón. Vybavenie tvorí dvojposteľ rozložiteľná na dve samostatné lôžka, samostatná kúpeľňa so sprchou, trezor, klimatizácia, televízia, sieť proti komárom, sušič vlasov, uterák, vlnená deka, telefón a župany (na požiadanie).


Zábava

Na paluba A-Rosa Aqua je dostatok priestoru a príležitostí k zábave. Hostia môžu využiť:

  • Dve (vnútorná a vonkajšia) reštaurácie, jednu vínnu reštauráciu a dva bary
  • Spoločenskú miestnosť s posedením a tanečným parketom
  • Slnečné palubu s vyhrievaným bazénom, ležadlami a slnečníkmi
  • Cvičné odpalisko na golf, minigolf, obrie šachy
  • Požičovňu bicyklov, cyklistické výlety, pešie výlety
  • Kúpele A-Rosa Spa - široká ponuka procedúr vykonávaných s pomocou produktov značiek BABOR a ST BARTH, fitnes centrum s moderným kardio vybavením, masáže, relaxačná miestnosť, biosauna, sanárium
  • DJ, varenie "v priamom prenose", tematické večery, zábavné hry