X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Exkluzívne partnerstvo s Cirque du Soleil prináša na loď MSC Meraviglia jedinečný zážitok


Cirque du Soleil na mori (Cirque du Soleil at Sea), to je unikátny kultúrny zážitok, ktorý si teraz môžu užiť hostia MSC Cruises na palube ich lode MSC Meraviglia. MSC Cruises uzatvorila výhradné partnerstvo so svetovo úspešnou spoločnosťou Cirque du Soleil, aby svojim klientom mohla ponúknuť prvotriednu zábavu, na ktorú len tak ľahko nezabudnú.  

Voľba bola jasná: okrem toho, že Cirque du Soleil patrí medzi to najlepšie, čím svetový zábavný priemysel v súčasnej dobe disponuje, zdieľa s MSC Cruises tiež rad hodnôt: poskytuje vysoko kvalitné služby, pôsobí v multikultúrnom prostredí a je aktívny na poli spoločenskej zodpovednosti.

Na šou Cirque du Soleil sa môžu tešiť hostia výletných lodí MSC Meraviglia 2017, 2019, 2020, 2021, a to po dobu celých 10 rokov na každej z lodí. Premiérové predstavenie prebehlo pri príležitosti krstu novej MSC Meraviglia v júni 2017 a od júla si hostia môžu užívať dve 40 minútové šou – Viaggio a Sonor – každý večer, 6 dní v týždni. Šou Cirque du Soleil prebiehajú v Carousel Lounge, otočnom priestore navrhnutom architektom Marcom de Jorio priamo na mieru týmto svetoznámym umelcom.


Bezprostredne pred predstavením sa pre 120 zo 413 možných hostí každej šou ponúka možnosť povečerať priamo v Carousel Lounge. Balíček večere s predstavením stojí 35 € (39 $) a okrem jedinečného zážitku obsahuje trojchodové menu s možnosťou výberu hlavného chodu (ryba, mäso alebo vegetariánská voľba). K dispozícii je aj nápojový balíček v hodnote 15 € (16,50 $), v rámci ktorého si hostia užijú koktejl “Stredomorský sen” (Mediterranean Dream), namiešaný na prianie buď s alkoholom, alebo ako nealkoholický nápoj.


Počet účastníkov každého predstavenia je obmezený kapacitou sály, a preto je nutná rezervácia vopred. Balíčky si hostia môžu objednať ešte pred plavbou, a to prostredníctvom webovej stránky spoločnosti (presný dátum a miesto na sedenie potom potvrdia priamo na lodi) alebo za pomoci cestovného agenta. Rezervácia predstavenia je možná aj priamo na palube: cez interaktívne obrazovky, mobilnú aplikáciu, interaktívnu televíziu v kajutách alebo informačný bod pri vstupe do Carousel Lounge na palube číslo 7.