X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Grécko, Turecko, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina, Rusko, Gruzie, z Piraeusu na lodi Azamara Pursuit
Trasa:
spoločnosť: Loď:
od 5 812 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 1. Pierus, Grécko (nalodenie) --:-- 17:00
2. 2. Efez, Turecko 09:00 23:00
3. 3. Průliv Bospor (proplutí), Turecko --:-- --:--
4. 4. Varna, Bulharsko 09:30 21:00
5. 5. Constanta, Rumunsko 07:00 20:00
6. 6. Oděsa, Ukrajina 09:30 20:00
7. 7. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
8. 8. Sochi, Rusko 08:00 20:00
9. 9. Batumi, Gruzie 08:00 17:00
10. 10. Sinop, Turecko 13:00 20:00
11. 11. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
12. 12. Relaxačný deň na mori 08:00 --:--
13. 13. Relaxačný deň na mori --:-- 20:00
14. 14. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
15. 15. Pierus, Grécko (vylodenie) 05:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Pierus, Grécko (nalodenie) / Najväčší grécky prístav Pireus je vstupnou bránou do Atén, gréckej metropoly a mesta s veľkým kultúrnym i historickým dedičstvom. Atény sú kolískou európskej civilizácie aj demokracie a domovom veľkého množstva svetoznámych pamiatok. Veď kto by nepoznal Akropolu, dominantu a symbol mesta, s chrámom Parthenon, Dionýzovo divadlo alebo grécku Agoru s najlepšie zachovaným gréckym chrámom Hefaiston. Pri prechádzke Aténami na vás história dýcha takmer na každom kroku a túto neopakovateľnú atmosféru by si rozhodne nemal nikto nechať ujsť.
 • 2.' '.deň
  program deň za dňom
  2. deň
  Efez, Turecko / Už tři tisíce let před naším letopočtem bylo osídleno město na západním pobřeží Turecka, které je dnes oblíbenou plážovou destinací i branou k jedněm z nejlépe dochovaných starověkých památek východního Středomoří. Kochejte se výhledy od mohutného hradu i nádhernou přírodou jednoho z nejvýznamnějších národních parků Turecka. Obdivujte jedinečnou sloupovou fasádu římské knihovny z počátku letopočtu i ruiny úchvatných terasových domů bohatých Římanů. Užijte si pěknou pláž nedaleko od centra nebo některou z těch odlehlejších, hustě lemujících pobřeží Egejského moře.
 • 3.' '.deň
  program deň za dňom
  3. deň
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
  Constanta, Rumunsko / Už okolo 6. storočia pred naším letopočtom bolo založené najstaršie a druhé najväčšie mesto Rumunska a jeden z najväčších európskych prístavov. Constanta na brehu Čierneho mora sa môže pochváliť zaujímavou históriou, peknými plážami a prekrásnou prírodou hneď za svojimi bránami. V archeologickom múzeu sa zoznámte s minulosťou regiónu a potom už vystúpte na minaret mešity zo začiatku 20. storočia a kochajte sa nádhernými výhľadmi. Prezrite si rímske mozaiky zo začiatku letopočtu a vyrazte tiež do delty Dunaja, zapísanej do Zoznamu UNESCO, alebo do bahenných kúpeľov pri neďalekom jazere Techirghiol.
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
 • 8.' '.deň
  program deň za dňom
  8. deň
 • 9.' '.deň
  program deň za dňom
  9. deň
 • 15.' '.deň
  program deň za dňom
  15. deň
  Pierus, Grécko (vylodenie) / Najväčší grécky prístav Pireus je vstupnou bránou do Atén, gréckej metropoly a mesta s veľkým kultúrnym i historickým dedičstvom. Atény sú kolískou európskej civilizácie aj demokracie a domovom veľkého množstva svetoznámych pamiatok. Veď kto by nepoznal Akropolu, dominantu a symbol mesta, s chrámom Parthenon, Dionýzovo divadlo alebo grécku Agoru s najlepšie zachovaným gréckym chrámom Hefaiston. Pri prechádzke Aténami na vás história dýcha takmer na každom kroku a túto neopakovateľnú atmosféru by si rozhodne nemal nikto nechať ujsť.