X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Čína, Japonsko z Tianjina na lodi Quantum of the Seas

Itinerár

DEŇ DÁTUM Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 02.08.2020, Ne 1. Tianjin, Čína (nalodenie) --:-- 17:00
2. 03.08.2020, Po 2. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
3. 04.08.2020, Ut 3. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
4. 05.08.2020, St 4. Maizuru, Japonsko 07:00 21:00
5. 06.08.2020, Št 5. Sakaiminato, Japonsko 07:00 17:00
6. 07.08.2020, Pi 6. Fukuoka, Japan, Japonsko 07:00 15:30
7. 08.08.2020, So 7. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
8. 09.08.2020, Ne 8. Tianjin, Čína (vylodenie) 06:30 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Tianjin, Čína (nalodenie) / Napriek tomu, že pre mnohých je Tianjin len bránou do Pekingu, má 15 miliónové mesto rozhodne čo ponúknuť. Obdivujte dobre zachovanú koloniálnu architektúru a francúzske, britské a nemecké šľachtické sídla z konca 19. a začiatku 20. storočia. Nasadnite na ruské koleso a pokochajte sa pohľadom na mesto z vtáčej perspektívy. Ak odtiaľ predsa len zamierite do hlavného mesta, nenechajte si ujsť Zakázané mesto a ďalšie z miest zapísaných do zoznamu UNESCO. Prejdite sa po Veľkom čínskom múre a všetko zakončite odpočinkom v niektorej z okúzľujúcich čínskych záhrad.
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
  Maizuru, Japonsko / Po druhej svetovej vojne sa tadiaľ do krajiny vracali vojnoví zajatci, dnes tu na japonskú pôdu vstupujú hostia výletných lodí, mieriacich za krásami Kjóta. Prezrite si pozostatky hradu z konca 16. storočia , navštívte múzeum tehál aj vyhliadkovú plošinu Goko Sky Tower a potom už zamierte do bývalého hlavného mesta Japonska. Navštívte kamenný hrad Nijo i nádherné japonské záhrady cisárskej vily Katsura. Nechajte sa uchvátiť krásou Chrámu Zlatého pavilónu aj pohľadmi od majestátneho budhistického chrámu Kiyomizu-dera, zapísaného do Zoznamu UNESCO. Prejdite sa ulicami lemovanými tradičnými drevenými domami a vo štvrti Pontocho si užite nočný život aj skvelú kjótsku gastronómiu.
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
  Sakaiminato, Japonsko / Polostrov Yumigahama v západnej časti Honšú je domovom neveľkého mestečka a jedného z najrušnejších prístavov celého Japonska. Sakaiminato je bránou do regiónu s bohatou históriou, zaujímavou kultúrou i prekrásnou prírodou. Prejdite sa uličkou lemovanou soškami na motívy japonského komiksu manga Mizuki Shigeru a potom už vyrazte do Matsue s šesťposchodovým Čiernym hradom z roku 1611. Obdivujte jednu z najposvätnejších šintoistických svätýň krajiny, prastarú Izumo, aj budhistický chrám vo svahoch hory Daisen. Prejdite sa po peknej piesočnatej pláži Yumigahama a nechajte sa očariť nekonečnou paletou farieb prekrásneho kvetinového parku Tottori.
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
  Fukuoka, Japan, Japonsko / Na severnom pobreží ostrova Kjúšu nájdete piate najväčšie mesto Japonska s bohatou históriou. V 13. storočí mesto odolalo dvom vpádom Mongolskej ríše, aby sa z neho v roku 1889 stalo spojením Hakaty a Fukuoky moderné sídlo. Startupová mekka Japonska privíta 2 milióny turistov ročne, ktorí sem mieria taktiež na výletných lodiach. Pokiaľ tu zakotví tá vaša, nenechajte si ujsť návštevu parku Ohori a jeho múzea umenia. Navštívte prastarú svätyňu Kushida lemovanú tisícročným ginkom. Relaxujte na itoshimských plážach, kochajte sa kvetinovým parkom Nokonoshimy a nezabudnite ochutnať preslávený miestny ramen.
 • 8.' '.deň
  program deň za dňom
  8. deň
  Tianjin, Čína (vylodenie) / Napriek tomu, že pre mnohých je Tianjin len bránou do Pekingu, má 15 miliónové mesto rozhodne čo ponúknuť. Obdivujte dobre zachovanú koloniálnu architektúru a francúzske, britské a nemecké šľachtické sídla z konca 19. a začiatku 20. storočia. Nasadnite na ruské koleso a pokochajte sa pohľadom na mesto z vtáčej perspektívy. Ak odtiaľ predsa len zamierite do hlavného mesta, nenechajte si ujsť Zakázané mesto a ďalšie z miest zapísaných do zoznamu UNESCO. Prejdite sa po Veľkom čínskom múre a všetko zakončite odpočinkom v niektorej z okúzľujúcich čínskych záhrad.

Ceny pre termín 02.08.2020 - 09.08.2020, 7 nocí

Varianty plavby:
Standard
Kajuta vnútorná  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 226 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 591 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 591 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 591 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 591 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 591 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 2 345 €/os.
Kajuta s oknom  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 322 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 707 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 707 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 707 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 707 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 707 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 2 537 €/os.
Kajuta s balkónom  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 389 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 707 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 707 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 707 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 707 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 707 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 2 672 €/os.
Apartmán Duplex  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 792 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 937 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 937 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 937 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 937 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 937 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 3 478 €/os.
Cena zahŕňa
  Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis, neobmedzené vylodenie/nalodenie v navštívených prístavoch a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
  Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate, nápoje - čaj, limonády, džúsy na raňajky.
  Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne. Viac o zábave na plavbách Royal Car si môžete prečítať tu.
  Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK PT Tours International proti úpadku v poisťovni Generali.
Cena nezahŕňa
 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do / z prístavu odchodu, prípadné transfery. V prípade záujmu zabezpečíme.
 • Alkoholické nápoje, prémiové likéry a ďalšie špeciality, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov.
 • Stravu v špeciálnych reštauráciách na lodi (za poplatok) a stravu mimo lode.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Na lodi možnosť doobjednania fotografických, internetových i kúpeľných balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie zašleme prehľad. Výlety bývajú v týchto jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s českým delegátom sa konajú výlety v češtine.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: 14,5 USD / osoba / noc, pre hostí apartmánu: 17,5 USD / osoba / noc.
 • Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.
Upozornenie
 • Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie.
 • Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický.
 • Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe.
 • Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.
 • Pre vstup na územie Číny je požadované vízum. Držitelia cestovných pasov musia mať udelené vízum, ktoré je možné získať na Veľvyslanectve Čínskej ľudovej republiky v Bratislave. Poplatok za vízum je 60 €/na osobu.
  Na území Hong Kongu a Macca platí pre občanov Slovenskej republiky bezvízový 90 dňový styk.
 • Na plavbách ktoré navštevujú Čínu je veková hranica pre legálnu konzumáciu alkoholu od 21 rokov.
 • Kajuty s balkonem ve třídě 1E a 2E mají omezený výhled.