X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Čína, Japonsko na lodi Voyager of the Seas
Termín: Trasa:
od 1 434 €/os.

Itinerár

DEŇ DÁTUM Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 09.08.2020, Ne 1. Hong Kong, Čína (nalodenie) --:-- 17:00
2. 10.08.2020, Po 2. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
3. 11.08.2020, Ut 3. Naha-Okinawa, Japonsko 11:30 19:30
4. 12.08.2020, St 4. Ishigaki, Japonsko 1 08:30 19:30
5. 13.08.2020, Št 5. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
6. 14.08.2020, Pi 6. Hong Kong, Čína (vylodenie) 07:00 --:--
1) Tender
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Hong Kong, Čína (nalodenie) / Nejvertikálnější město na světě, kde najdete celou třetinu ze sta nejvyšších budov planety, je ve skutečnosti autonomní oblastí, která je oficiálně součástí Číny. Bývalá britská kolonie je místem, kde se setkává Západ s Východem a kde kromě supermoderní architektury budete svědky kulturních tradic, které byste si s rušným finančním centrem jen těžko spojovali. Navštivte Sky100, vyhlídku ve stém patře Mezinárodního obchodního centra, nejvyšší budovy Hong Kongu. Nechte se vyvézt na Victoria Peak a kochejte se překrásnými výhledy. A nakonec načerpejte novou energii v ženském klášteře Chin Lin s nádhernou kamennou zahradou.
 • 3.' '.deň
  program deň za dňom
  3. deň
  Naha-Okinawa, Japonsko / Až do druhej polovice 19. storočia súčasť nezávislého Kráľovstva Ryukyu, od druhej svetovej vojny dôležitá základňa amerických vojsk, to je japonská Okinawa. Najväčší ostrov rovnomennej prefektúry sa môže pochváliť zaujímavou históriou, unikátnou kultúrou i nádhernou prírodou. V Múzeu mierového pamätníka si pripomeňte udalosti druhej svetovej vojny a potom si prezrite hrad Shuri z 15. storočia, zapísaný do Zoznamu UNESCO. Prejdite sa prekrásnymi japonskými záhradami Shikinaen, navštívte jedno z najväčších akvárií na svete alebo niektorý z nádherných národných parkov.
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
  Ishigaki, Japonsko / Nevelký ostrov prefektury Okinawa jen 300 kilometrů od Taiwanu se od Japonska liší v mnoha ohledech. Vepřové maso místo ryb, subtropická džungle místo mírného klimatu… Ishigaki nabízí zajímavou historii, kvalitní kuchyni a překrásnou přírodu. Seznamte se s minulostí a kulturou souostroví v pěkném muzeu a obdivujte hezký samurajský dům z počátku 19. století. Užijte si krásné výhledy od romantického majáku na pobřeží poloostrova Hirakubo, vyrazte na túru do hornatého vnitrozemí nebo vyjížďku na kajaku mangrovovými porosty. Pak už nasaďte šnorchl a začněte objevovat korálový útes pod křišťálově čistou hladinou.
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
  Hong Kong, Čína (vylodenie) / Nejvertikálnější město na světě, kde najdete celou třetinu ze sta nejvyšších budov planety, je ve skutečnosti autonomní oblastí, která je oficiálně součástí Číny. Bývalá britská kolonie je místem, kde se setkává Západ s Východem a kde kromě supermoderní architektury budete svědky kulturních tradic, které byste si s rušným finančním centrem jen těžko spojovali. Navštivte Sky100, vyhlídku ve stém patře Mezinárodního obchodního centra, nejvyšší budovy Hong Kongu. Nechte se vyvézt na Victoria Peak a kochejte se překrásnými výhledy. A nakonec načerpejte novou energii v ženském klášteře Chin Lin s nádhernou kamennou zahradou.

Ceny pre termín 09.08.2020 - 14.08.2020, 5 nocí

Varianty plavby:
Standard
Kajuta vnútorná  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 434 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 945 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 945 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 945 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 945 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 945 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 2 770 €/os.
Kajuta s oknom  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 662 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 945 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 945 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 945 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 945 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 945 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 3 227 €/os.
Kajuta s balkónom  
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 776 €/os.
cena za dieťa do 2 rokov 1 175 €/os.
cena za dieťa od 2 do 11 rokov 1 175 €/os.
cena za dieťa od 12 do 17.99 rokov 1 175 €/os.
cena za 3. dospelú osobu 1 175 €/os.
cena za 4. dospelú osobu 1 175 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 3 455 €/os.
Cena zahŕňa
  Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis, neobmedzené vylodenie/nalodenie v navštívených prístavoch a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
  Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate, nápoje - čaj, limonády, džúsy na raňajky.
  Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne. Viac o zábave na plavbách Royal Car si môžete prečítať tu.
  Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK PT Tours International proti úpadku v poisťovni Generali.
Cena nezahŕňa
 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do / z prístavu odchodu, prípadné transfery. V prípade záujmu zabezpečíme.
 • Alkoholické nápoje, prémiové likéry a ďalšie špeciality, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov.
 • Stravu v špeciálnych reštauráciách na lodi (za poplatok) a stravu mimo lode.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Na lodi možnosť doobjednania fotografických, internetových i kúpeľných balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie zašleme prehľad. Výlety bývajú v týchto jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s českým delegátom sa konajú výlety v češtine.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: 14,5 USD / osoba / noc, pre hostí apartmánu: 17,5 USD / osoba / noc.
 • Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.
Upozornenie
 • Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie.
 • Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický.
 • Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe.
 • Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.
 • Pre vstup na územie Číny je požadované vízum. Držitelia cestovných pasov musia mať udelené vízum, ktoré je možné získať na Veľvyslanectve Čínskej ľudovej republiky v Bratislave. Poplatok za vízum je 60 €/na osobu.
  Na území Hong Kongu a Macca platí pre občanov Slovenskej republiky bezvízový 90 dňový styk.
 • Na plavbách ktoré navštevujú Čínu je veková hranica pre legálnu konzumáciu alkoholu od 21 rokov.