X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Austrália z Melbournu na lodi Celebrity Eclipse
Oblasť: Trasa:
od 1 653 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 1. Melbourne, Austrália (nalodenie) --:-- 17:00
2. 2. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
3. 3. Sydney, Austrália 1 08:00 22:00
4. 4. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
5. 5. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
6. 6. Airlie Beach, Austrália 1 07:00 17:00
7. 7. Yorkeys Knob (Cairns, Queensland), Austrália 1 09:00 20:00
8. 8. Willisův ostrov (proplutí), Austrália 11:00 13:00
9. 9. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
10. 10. Brisbane, Austrália 08:00 17:00
11. 11. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
12. 12. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
13. 13. Melbourne, Austrália (vylodenie) 06:30 --:--
1) Tender
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Melbourne, Austrália (nalodenie) / Už pred 30-40 tisíc rokmi bolo osídlené a v roku 1835 oficiálne založené hlavné mesto provincie Victoria, dnes druhé najväčšie mesto a najrušnejší prístav Austrálie. Melbourne ponúka zaujímavú zmes historickej a modernej architektúry, bezpočet parkov i krásne pláže. Prejdite sa po nábrežnej promenáde a potom sa nechajte vyviezť na vyhliadkovú plošinu veže Eureka, najvyššiu v meste. Navštívte Národnú galériu Victorie, založenú už v roku 1861, a v Melbournskom akváriu sa potápajte so žralokmi. Nechajte sa očariť pouličným umením, ktorým je mesto preslávené, a všetko uzavrite prechádzkou po rieke Yarra.
 • 3.' '.deň
  program deň za dňom
  3. deň
  Sydney, Austrália / V roku 1788 bolo ako prvá európska kolónia v Austrálii založené hlavné mesto provincie Nový Južný Wales. Dnes je najväčší prirodzený prístav sveta najľudnatejším mestom krajiny a ročne ho navštívia milióny turistov. Prezrite si známu Operu a navštívte historickú časť mesta, The Rocks. Kochajte sa nádhernými výhľadmi z 309 metrov vysokej veže Sydney Tower aj slávnymi dielami v Múzeu súčasného umenia. Prejdite sa Kráľovskou botanickou záhradou a poriadne do tela si dajte v Národnom parku Blue Mountains. Všetko zakončite niečím dobrým na jedenie: chybu nikdy neurobíte s rybou alebo morskými plodmi.
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
 • 7.' '.deň
  program deň za dňom
  7. deň
  Yorkeys Knob (Cairns, Queensland), Austrália / V druhé polovině 19. století bylo coby servisní základna pro zlaté doly na Hodgkinsonově řece založeno dnes jedno z největších měst Queenslandu i celé Austrálie, 150tisícové Cairns. Brána k Velkému bariérovému útesu i tropické džungli ve vnitrozemí nabízí překrásné pláže, nádhernou přírodu i zajímavá muzea. V Cairnském akváriu nahlédněte pod hladinu Korálového moře a v zoo si prohlédněte koaly, klokany i krokodýly. Nahlédněte do kultury a tradic původního aboridžinského lidu a užijte si scénickou jízdu vlakem či lanovkou do horské vesnice Kuranda. Vyrazte na člunu k jednomu ze sedmi přírodních divů světa nebo se jen koupat na některou z mnoha pohádkových písčitých pláží.
 • 8.' '.deň
  program deň za dňom
  8. deň
 • 10.' '.deň
  program deň za dňom
  10. deň
  Brisbane, Austrália / Už pred viac ako 30 tisíc rokmi bolo založené jedno z najstarších miest Austrálie a neskôr väzenská kolónia, Brisbane. Dnes je hlavné a najväčšie mesto provincie Queensland tretím najnavštevovanejším mestom krajiny a bránou na prekrásne pláže, ktoré odtiaľto ležia, len čo by kameňom dohodil. Prezrite si Starý veterný mlyn, najstaršiu budovu v meste, postavenú väzňami už v roku 1824. Navštívte prekrásne botanické záhrady aj najväčšiu galériu moderného umenia v Austrálii. Popestujte si koalu v najstaršej koalej rezervácii na svete a nenechajte si ujsť ani austrálsku ZOO. Nakoniec si užite nádherné pláže Zlatého a Slnečného pobrežia aj prekrásnu prírodu Brisbaneského lesného parku.
 • 13.' '.deň
  program deň za dňom
  13. deň
  Melbourne, Austrália (vylodenie) / Už pred 30-40 tisíc rokmi bolo osídlené a v roku 1835 oficiálne založené hlavné mesto provincie Victoria, dnes druhé najväčšie mesto a najrušnejší prístav Austrálie. Melbourne ponúka zaujímavú zmes historickej a modernej architektúry, bezpočet parkov i krásne pláže. Prejdite sa po nábrežnej promenáde a potom sa nechajte vyviezť na vyhliadkovú plošinu veže Eureka, najvyššiu v meste. Navštívte Národnú galériu Victorie, založenú už v roku 1861, a v Melbournskom akváriu sa potápajte so žralokmi. Nechajte sa očariť pouličným umením, ktorým je mesto preslávené, a všetko uzavrite prechádzkou po rieke Yarra.