X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

M/Y Variety Voyager

Plachetnica Variety Voyager prvýkrát vyplávala na more v roku 2012. Chváli sa priestrannými a komfortne zariadenými interiérmi, ktoré zaručujú  neprekonateľné pohodlie pre cestujúcich počas plavby.

Loď bola zrekonštruovaná v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými predpismi RINA a jej silné motory a technická dokonalosť zaručí bezchybný zážitok z plavby.

68m dĺžka lode
11,5m šírka lode
13 rýchlosť v uzloch
71 max. počet pasažierov
36 celkový počet kabin
Malá Veľkosť lode

Kajuty

Všetky kajuty sú vybavené veľkou posteľou, televízorom, DVD prehrávačom, chladničkou, wifi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou. K dispozícii sú aj luxusné toaletné potreby a župany.


Zábava

Na jej palube si môžu cestujúci vychutnať najvyšší štandard ubytovania i služieb. Verejné priestory zaujmú svojou veľkorysosťou aj elegantným dekorom. Sú bohato zdobené jemnými tkaninami, mramorom a obkladané drevom.

Na hlavnej palube nájdete štýlový salónik s mäkkými kobercami a pohodlnými kresielkami, ktorý dokáže pojať až 85 pasažierov. Nachádza sa tu aj bar a recepcia, kde môžete vyberať zo širokej ponuky osviežujúcich nápojov. Za zmienku stojí aj dobre vybavená knižnica, ktorá vám poskytne zábavu počas dňa.

Cez salónik sa plynulo dostanete do priestrannej jedálne, ktorá disponuje veľkými oknami po celom obvode miestnosti. Z tých sa rozprestiera dych berúci pohľad na morskú hladinu. Profesionálni šéfkuchári vám tu naservírujú kulinárske pochúťky lokálnej i medzinárodnej kuchyne.

A ako si do sýta užiť slnečné lúče? Zájdite na jedinečnú vonkajšie palubu s mnohými ležadlami a slnečníkmi, kde sa môžete slniť po celý deň.

Špecialitou na lodi je mini wellness centrum, kde sa nechajte rozmaznávať pod rukami skúsených odborníkov. Oddýchnite si pri mnohých druhoch masáží a zábalov, využite služby kaderníka alebo si doprajte manikúru. K dispozícii je aj sauna a vybavenie k fitness aktivitám.

Na lodi je k dispozícii:

  • Elegantný salónik s barom a recepciou
  • Vnútorná jedáleň
  • Slnečná terasa s ležadlami
  • Knižnica
  • Mini wellness centrum s kaderníctvom, salónom krásy, masážami, saunou a fitness vybavením