X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

M/Y Pegasus

Plachetnica Pegasus prvýkrát vyplávala na more v roku 1990. V roku 1997 bola prestavaná a poslednej rekonštrukcie sa dočkala v roku 2016. Vďaka nej sa  môže pochváliť priestrannými a komfortne zariadenými interiérmi, ktoré ručia za neprekonateľné pohodlie pre cestujúcich počas plavby. Na svojej palube dokáže ubytovať 44 pasažierov v 21 moderných kajutách

45m dĺžka lode
11m šírka lode
10 rýchlosť v uzloch
44 max. počet pasažierov
21 celkový počet kabin

Kajuty

Všetky kajuty sú vybavené veľkou posteľou, televízorom, rádiom, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou.


Zábava

Na hlavnej palube nájdete štýlový salónik s mäkkými kobercami a pohodlnými kresielkami. Môžete si tu vychutnať osviežujúci nápoj v elegantnom bare, ktorý patrí k najnavštevovanejším miestam na celej lodi. 

Cezeň sa  plynulo dostanete do vzdušnej jedálne, ktorá disponuje veľkými oknami po celom obvode miestnosti. Z nich sa rozprestiera dychberúci pohľad na morskú hladinu. Profesionálni šéfkuchári vám tu naservírujú kulinárske pochúťky z lokálnej i medzinárodnej kuchyne

Vedľa dolnej jedálne môžu pasažieri využiť i jedálenský priestor na hornej palube. Tu podávajú gastronomické špeciality pod šírym nebom a s krásnym výhľadom na oceán i okolitú krajinu. Večer sa tu zase ponúka krásny pohľad na hviezdne nebo.

A ako si dosýta užiť slnečné lúče? Zájdite na jedinečnú vonkajšiu palubu s mnohými ležadlami a slnečníkmi, kde sa môžete opaľovať po celý deň. 

Špecialitou na lodi je mini wellness centrum. Tam sa nechajte rozmaznávať pod rukami skúsených odborníkov. Odpočiňte si pri rôznych druhoch masáží, zábalov a ďalších relaxačných procedúr. 

Loď umožňuje aj priamy prístup do mora zo zadnej plošiny plachetnice, ktorý môžu hostia využiť na kúpanie v mori. 

Na lodi je k dispozícii:

  • Elegantný salónik s barom
  • Vnútorná a vonkajšia jedáleň
  • Slnečná terasa s ležadlami
  • Mini wellness centrum
  • Plošina na zadnej časti lode umožňujúca kúpanie v mori