X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

M/Y Obsession

Obsession je motorová jachta spoločnosti Variety Cruises. Predstavuje unikátne spojenie technickej dokonalosti a elegantného dizajnu, vďaka ktorému zaisťuje cestujúcim luxusný zážitok z plavby. Na more bola spustená v roku 2002. Poslednej rekonštrukcie sa dočkala v roku 2004. 

114t výtlak lode
30m dĺžka lode
6m šírka lode
20 rýchlosť v uzloch
10 max. počet pasažierov
5 celkový počet kabin

Kajuty

Všetky kajuty sú vybavené veľkou posteľou a vlastnou kúpeľnou so sprchou. K dispozícii je celý zábavný systém, ktorý zahŕňa aj veľkú satelitnú televíziu.


Zábava

Vonkajšia terasa láka na relax v pohodlných ležadlách, kde si môžete dosýta užiť slnečné lúče. Nachádzajú sa tu i jedálenské priestory. Hostia si tak môžu vychutnať kulinárske špeciality od profesionálnych šéfkuchárov pod šírym nebom a s krásnym výhľadom na oceán i okolitú krajinu. 

Na jachte je k dispozícii i priestranný salónik vykladaný drevom. Čalúnenie, mäkké koberce a príjemná klimatizácia prispievajú k útulnej atmosfére v celom interiéri. 

V zadnej časti sa nachádza krytá paluba, ktorá patrí k najnavštevovanejším miestam na lodi. Je ideálnym priestorom na odpočinok i vychutnanie si niektorého zo širokej ponuky nápojov

Loď umožňuje i priamy prístup do mora zo zadnej plošiny jachty, ktorý môžu hostia využiť na kúpanie  v mori a ďalším vodným športom. 

Na lodi je k dispozícii:

  • Salónik s pohodlnými sedačkami a kobercami
  • Vonkajšia jedáleň
  • Slnečná terasa s ležadlami, zadná paluba
  • Priamy prístup do mora zo zadnej plošiny jachty umožňujúci plávanie a ďalšie vodné športy