X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

M/Y Monte Carlo

Monte Carlo je motorová jachta spoločnosti Variety Cruises. Predstavuje unikátne spojenie technickej dokonalosti a elegantného dizajnu, vďaka ktorému zabezpečí cestujúcim luxusný zážitok z plavby. Na more bola spustená v roku 2000. Poslednej rekonštrukcie sa dočkala v roku 2005.

114t výtlak lode
30m dĺžka lode
6,5m šírka lode
20 rýchlosť v uzloch
10 max. počet pasažierov
5 celkový počet kabin

Kajuty

Všetky kajuty sú vybavené veľkou posteľou, šatňou, písacím stolom, koženou pohovkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou. K dispozícii je aj satelitná televízia, video, audio a DVD prehrávač.


Zábava

Na jej palube nájdete vzdušné stravovacie priestory zariadené v duchu klasického talianskeho dizajnu. Stoly s desiatimi miestami a špičkový servis preškolenej posádky vytvárajú ideálne prostredie na formálne stolovanie a zároveň vychutnanie si kulinárskych delikates z priľahlej kuchyne. Celý priestor je plne klimatizovaný.

Na jachte je k dispozícii aj priestranný salónik vykladaný drevom. Čalúnenie a mäkké koberce prispievajú k útulnej atmosfére v celom interiéri.

A ako si do sýta užiť slnečné lúče? Zájdite na jedinečnú vonkajšiu palubu s mnohými ležadlami, kde sa môžete opaľovať po celý deň. Je tu k dispozícii aj obsluha, ktorá vám prinesie nápoj alebo niečo pod zub priamo na palubu.

Na lodi je k dispozícii:

  • Salónik s pohodlnými sedačkami a kobercami
  • Vnútorná jedáleň
  • Slnečná terasa s ležadlami a obsluhou