X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

M/Y Harmony V

Plachetnice Harmony V poprvé vyplula na moře v roce 2009. V roce 2017 proběhla rekonstrukce. Chlubí se prostornými a komfortně zařízenými interiéry, které ručí za nepřekonatelné pohodlí pro cestující během plavby.

Loď byla zrekonstruována v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy Eurosolas a její silné motory a technická dokonalost ručí za bezchybný zážitek z plavby. 

55m dĺžka lode
8,2m šírka lode
10 rýchlosť v uzloch
49 max. počet pasažierov
25 celkový počet kabin

Kajuty

Všetky kajuty sú vybavené veľkým televízorom, chladničkou, DVD prehrávačom, úložným priestorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.


Zábava

Na hlavnej palube nájdete elegantný salónik s mäkkými kobercami a pohodlnými kresielkami.

Nachádza sa tu aj unikátny bar ladený do amerického štýlu. Cez ten sa plynulo dostanete do priestrannej jedálne, ktorá disponuje veľkými oknami po celom obvode miestnosti. Z tých sa rozprestiera dychberúci pohľad na morskú hladinu.

Vedľa dolnej jedálne môžu pasažieri využiť aj jedálenský priestor na hornej palube. Tu servírujú kulinárske špeciality pod holým nebom a s krásnym výhľadom na oceán i okolitú krajinu. Večer sa tu zase ponúka krásny pohľad na hviezdne nebo.

A ako si do sýta užiť slnečné lúče? Zájdite na jedinečnú vonkajšiu palubu s mnohými ležadlami a slnečníkmi, kde sa môžete opaľovať po celý deň. Ak dávate prednosť tieňu, využite kryté priestory, ktoré ochránia pred silným slnkom počas dňa. Je tu k dispozícii aj bar so širokou ponukou nápojov, ktoré si vychutnajte pri pohľade na okolitú krajinu.

Špecialitou na lodi je mini wellness centrum, kde sa môžete nechať rozmaznávať pod rukami skúsených odborníkov. Oddýchnite si pri množstve masáží a zábalov, využite služby kaderníka alebo si doprajte manikúru.

Loď umožňuje aj priamy prístup do mora zo zadnej plošiny plachetnice, ktorý môžu hostia využívať na kúpanie v mori.

Na lodi je k dispozícii:

  • Salónik s americkým barom
  • Vnútorná a vonkajšia jedáleň
  • Slnečná terasa s ležadlami a barom
  • Mini wellness areál
  • Plošina na zadnej časti lode umožňujúca kúpanie v mori