X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

M/Y Harmony G

Plachetnica Harmony G prvýkrát vyplávala na more v roku 2001. V roku 2009 až 2010 bola prestavaná a poslednej rekonštrukcie sa dočkala v roku 2013. Vďaka nej sa môže pochváliť priestrannými a komfortne zariadenými interiérmi, ktoré ručia za neprekonateľné pohodlie pre cestujúcich počas plavby.

Loď bola zrekonštruovaná v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými predpismi SOLAS a jej silné motory a technická dokonalosť ručia za bezchybný zážitok z plavby. 

 

54m dĺžka lode
7m šírka lode
10 rýchlosť v uzloch
44 max. počet pasažierov
21 celkový počet kabin

Kajuty

Všetky kajuty sú vybavené veľkou posteľou, televízorom, chladničkou, videoprehrávačom, telefónom, minibarom, hudobným prehrávačom, úložným priestorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.


Zábava

Zábava

Na hlavnej palube nájdete elegantný salónik s mäkkými kobercami a pohodlnými kresielkami. Návštevníci tu môžu relaxovať pri knihe alebo sledovať niektorý z programov v televízii. 

Nachádza sa tu i unikátny bar ladený do amerického štýlu. Cez ten sa plynule dostanete do vzdušnej jedálne, ktorá disponuje veľkými oknami po celom obvode miestnosti. Z tých sa rozprestiera dychberúci pohľad na morskú hladinu. 

Popri dolnej jedálni môžu pasažieri využiť i jedálenský priestor na hornej palube. Tu si môžu vychutnať kulinárske špeciality pod šírym nebom a s krásnym výhľadom na oceán i okolitú krajinu. Večer sa tu zase ponúka krásny pohľad na hviezdne nebo. 

A ako si dosýta užiť slnečné lúče? Zájdite na jedinečnú vonkajšiu palubu s mnohými ležadlami a slnečníkmi, kde sa môžete opaľovať po celý deň. Pokiaľ dávate prednosť tieňu, využite kryté priestory, ktoré ochránia pred silným slnkom počas dňa. 

Loď umožňuje i priamy prístup do mora zo zadnej plošiny plachetnice, ktorý môžu hostia využiť na kúpanie  v mori. 

Na lodi je k dispozícii:

  • Salónik s americkým barom
  • Vnútorná a vonkajšia jedáleň
  • Slnečná terasa s ležadlami
  • Plošina na zadnej časti lode umožňujúca kúpanie v mori