X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

M/Y Callisto

Motorová jachta Callisto prvýkrát vyplávala na more v roku 2000. V roku 2005 bola prestavaná a poslednej rekonštrukcie sa dočkala v rokoch 2015 až 2016. Vďaka nej sa môže pochváliť priestrannými a komfortne zariadenými interiérmi, ktoré zaručujú neprekonateľné pohodlie pre cestujúcich počas plavby. Táto klasická jachta niekoľkokrát preplávala Atlantický oceán, kotvila v najkrajších prístavoch Európy a tiež sa vydala do západnej a severnej Afriky.

50m dĺžka lode
8,3m šírka lode
11 rýchlosť v uzloch
34 max. počet pasažierov
17 celkový počet kabin

Kajuty

Všetky kajuty sú klimatizované a vybavené televízorom, chladničkou, telefónom, hudobným prehrávačom, úložným priestorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.


Zábava

Na jej palube si môžu cestujúci vychutnať najvyšší štandard ubytovania i služieb. Verejné priestory zaujmú svojou veľkorysosťou aj elegantným dekorom. Sú bohato zdobené drevom, jemnými tkaninami aj lesknúce sa mosadzou. V interiéroch nájdete starožitnosti i mnoho vzácnych umeleckých diel. Na hlavnej palube sa nachádza elegantný salónik s mäkkými kobercami a pohodlnými kresielkami. Na nich si môžete dopriať čítanie alebo výhľad z okien na oceán.

K vychutnaniu si kulinárskych zážitkov je určená priestranná jedáleň, ktorá je prepojená s galériou. Tá navodzuje atmosféru elegancie a štýlu a dotvára unikátny pocit výnimočnosti z celého stolovania.

Vedľa dolnej jedálne môžu pasažieri využiť aj jedálenský priestor na hornej palube. Tu je možné ochutnať gastronomické špeciality pod holým nebom a s krásnym výhľadom na oceán i okolitú krajinu. Večer sa tu zase ponúka krásny pohľad na hviezdne nebo.

A ako si do sýta užiť slnečné lúče? Zájdite na jedinečnú vonkajšiu palubu s mnohými ležadlami a slnečníkmi, kde sa môžete opaľovať po celý deň. Nachádza sa tu aj útulná knižnica, vďaka ktorej si budete užívať relax na palube s knihou v ruke.

Loď umožňuje aj priamy prístup do mora zo zadnej plošiny jachty, ktorý môžu hostia využívať na kúpanie v mori.

Na lodi je k dispozícii:

  • Salónik s pohodlnými sedačkami a kobercami
  • Bar
  • Vnútorná a vonkajšia jedáleň
  • Knižnica
  • Slnečná terasa s ležadlami
  • Plošina na zadnej časti lode umožňujúca kúpanie v mori