M/S Panorama

Plachetnica Panorama prvýkrát vyplávala na more v roku 1993. V roku 2001 bola prestavaná a poslednej rekonštrukcie sa dočkala v roku 2014. Vďaka nej sa môže pochváliť priestrannými a komfortne zariadenými interiérmi, ktoré ručia za neprekonateľné pohodlie pre cestujúcich počas plavby. Na hlavnej palube nájdete elegantný salónik spojený s knižnicou. Na pohodlných kresielkach si tak môžete vychutnať čítanie alebo výhľad z okien na oceán.

54m dĺžka lode
12m šírka lode
10 rýchlosť v uzloch
49 max. počet pasažierov
24 celkový počet kabin

Kajuty

Všetky kajuty sú klimatizované. Vybavené televízorom, chladničkou, telefónom, hudobným prehrávačom, úložným priestorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy. 


Zábava

Na lodi sa nachádza tiež priestranná jedáleň. Vďaka veľkým oknám z nej budete mať počas stolovania nádherný výhľad na morskú hladinu.

A ako  si dosýta vychutnať slnečné lúče? Využite jedinečnú vonkajšiu palubu s množstvom ležadiel, na ktorých sa môžete slniť po celý deň. K dispozícii je i vonkajší bar so širokou ponukou lahodných nápojov. Ten plynule prechádza dnu, kde sa môžete skryť pred poludňajším slniečkom, ale zároveň si stále vychutnávať pohľad na šíry oceán i okolitú krajinu.

Na lodi je k dispozícii:

  • Salónik s knižnicou
  • Elegantná jedáleň
  • Vonkajší i vnútorný bar
  • Slnečná terasa s ležadlami