Royal Caribbean International

Royal Caribbean International je jedna z najväčších nových morských spoločností na svete. Bola založená v roku 1968 tromi nórskymi spoločnosťami. V roku 1997 sa RCI spojila s ďalšou veľkou spoločnosťou Celebrity Cruises. Spoločnosť je vlastníkom najväčších a najnovších lodí.

Ponúka okružné plavby v celkovo 22 lodiach, navštevuje viac ako 260 prístavov v 72 krajinách na šiestich kontinentoch. Dve najväčšie lode sveta (Oasis of the Seas a Allure of the Seas) sú právom veľkou pýchou flotily. Spoločnosť počas svojej štyridsaťročnej histórie vždy posúvala hranice toho, čo je na mori možné, a snažila sa vyhovieť všetkým.

Lode RCI ponúkajú cestujúcim veľa rôznych spestrení - klzisko, aquaparky, horolezecké steny, minigolf, ihrisko, fitness centrá, divadlá a kabarety, kasína aj obchody.

Po dvoch desaťročiach, počas ktorých spoločnosť prevádzkovala plavby predovšetkým v Karibiku, rozšírila svoju ponuku aj o atraktívne plavby do všetkých kútov sveta. Napríklad do Ázie, na Aljašku, do Austrálie, na Nový Zéland, Bermudy, do Dubaja, na Havaj, do Európy, Mexika alebo Južnej Ameriky.

Naše webové stránky bohužiaľ nie sú napojené na rezervačný systém lodnej spoločnosti Royal Caribbean International a okrem plavieb s našim sprievodcom tu iné plavby nenájdete. S Royal Caribbean International ale máme zmlvu o spolupráci a prístup do ich rezervačného systému. Ak teda máte záujem o plavbu s touto lodnou spoločnosťou, vyberte si ju priamo na ich webovej stránke, pošlite nám na ňu odkaz a my Vám pripravíme ponuku.

Lode spoločnosti Royal Caribbean International

Predchádzajúci
1 2 3 4