Royal Caribbean International

Royal Caribbean International je jedna z najväčších nových morských spoločností na svete. Bola založená v roku 1968 tromi nórskymi spoločnosťami. V roku 1997 sa RCI spojila s ďalšou veľkou spoločnosťou Celebrity Cruises. Spoločnosť je vlastníkom najväčších a najnovších lodí.

Ponúka okružné plavby v celkovo 22 lodiach, navštevuje viac ako 260 prístavov v 72 krajinách na šiestich kontinentoch. Dve najväčšie lode sveta (Oasis of the Seas a Allure of the Seas) sú právom veľkou pýchou flotily. Spoločnosť počas svojej štyridsaťročnej histórie vždy posúvala hranice toho, čo je na mori možné, a snažila sa vyhovieť všetkým.

Lode RCI ponúkajú cestujúcim veľa rôznych spestrení - klzisko, aquaparky, horolezecké steny, minigolf, ihrisko, fitness centrá, divadlá a kabarety, kasína aj obchody.

Po dvoch desaťročiach, počas ktorých spoločnosť prevádzkovala plavby predovšetkým v Karibiku, rozšírila svoju ponuku aj o atraktívne plavby do všetkých kútov sveta. Napríklad do Ázie, na Aljašku, do Austrálie, na Nový Zéland, Bermudy, do Dubaja, na Havaj, do Európy, Mexika alebo Južnej Ameriky.

Lode spoločnosti Royal Caribbean International

Adventure of the Seas

3.114 pasažerů

Allure of the Seas

5.402 pasažerů

Anthem of the Seas

4.905 pasažerů

Brilliance of the Seas

2.501 pasažerů

Empress of the Seas

1.853 pasažerů

Enchantment of the Seas

2.446 pasažerů

Explorer of the Seas

4.029 pasažerů

Freedom of the Seas

4.515 pasažerů

Predchádzajúci
1 2 3 4