Horizon

Loď Horizon

Výletná loď Horizon bola súčasťou španielskej lodnej spoločnosti Pullmantur group, od roku 2012 patrí k flotile jej sesterskej spoločnosti Croisières de France. Hoci bola loď Horizon postavená v roku 1990, na jej palube sa cestujúci cíti rovnako príjemne a bezpečne ako keď prvýkrát vyplávala na more. Personál na lodi venuje hosťom tú najväčšiu pozornosť a celodennú starostlivosť.

Výrobná cena lode Horizon bola približne 185 mil. USD.

46 811t výtlak lode
208m dĺžka lode
29m šírka lode
21,4 rýchlosť v uzloch
1 442 max. počet pasažierov
721 celkový počet kabin


Zábava

Verejné priestory na palubách ponúkajú hosťom veľa možností, ako naložiť s voľným časom. Zájsť sa najesť môžete do štýlových reštaurácií, ako je napríklad Le Splendide Restaurant, ktorá ponúka chute z celého sveta, ale aj tradičné lokálne kuchyne. Vynechať by ste nemali ani vonkajšie Terrace and Grill, kde si jedlo môžete vychutnať pod šírym nebom.

Počas dňa sa môžete nechať rozmaznávať v kúpeľoch, zájsť do bazéna alebo pretiahnuť telo v plne vybavenej tělocvičně. Na palube sa nachádza aj divadlo Grand Theatre Show Lounge plné živej hudby, tanečníkov i komediálnych vystúpení. Zájsť môžete i do niektorého zo štýlových barov alebo skúsiť šťastie v kasíne.

Na lodi je k dispozícii

  • 3 reštaurácie (Le Splendide Restaurant, Le Marché Gourmand Buffet Restaurant, Terrace and Grill), 4 bary vrátane Rendezvous Lounge so živou hudbou a tanečným parketom
  • Kasíno, divadlo Grand Theatre Show Lounge, diskotéka, knižnica, kartový salónik, fotogalérie
  • Telocvičňa
  • Kúpele, kde nájdete wellness procedúry, saunu a salón krásy
  • Herňa pre deti, klub pre deti
  • Butiky, internetová kaviareň
  • Ordinácia lodného lekára

 

                                                                                    

 

 

Plavby na Horizon

Z Dubaja za krásami Orientu

Loď: Horizon
Trasa:

Spojené Arabské Emiráty, Omán, 

Trvanie: 7 nocí

Z Athén do Španielska na lodi Horizon

Loď: Horizon
Trasa:

Grécko, Malta, Taliansko, Španielsko

Trvanie: 8 nocí

Vydajte sa za poznaním krás Stredozemného mora. Nechajte sa uchvátiť grécku Akropolou, obdivujte historické dedičstvo maltskej Valletty a nasajte priateľskú atmosféru kultúrnej Valencie.