Norwegian Viva

Vitajte na palube úplne novej lode Norwegian Viva, ďalšej ohromujúcej lodi v triede Prima, plávajúcej v lete 2023. Preskúmajte široké otvorené priestory na palube a buďte ešte bližšie k oceánu. Norwegian Viva ponúka prvotriedny servis personálu a veľké množstvo zážitkov pre každého od prednej časti až po zadok.

Objavujte všetky úžasné výhľady pozdĺž Ocean Boulevard, prejdite sa nad morom po sklenenom chodníku Oceanwalk, plávajte až k obzoru v bazéne navrhnutom tak, aby splýval s oceánom, tzv. Infinity Beach, alebo si oddýchnite pod hviezdnou oblohou pri ohnisku v Indulge Out. Vezmite si knihu alebo obľúbený drink a uvelebte sa v La Terrazza, tento salónik je navrhnutý tak, aby bol priestranný a intímny, čo umožní hosťom v pokoji relaxovať. A je toho možné preskúmať oveľa viac.

Vychutnajte si kulinárske zázraky v programe "Viva štandard" napríklad v reštaurácii Hudson's s 270-stupňovým výhľadom na zadok. Či už máte chuť na tacos alebo tandoori, objednajte si svoj obľúbený obed v Indulge Food Hall a vydajte sa von vychutnať si jedlo pri mori. Môžete si nájsť pohodlné a útulné sedenie s panoramatickým výhľadom, ktorý sa rozprestiera po celej zadnej časti lode.

Za zmienku určite stoja aj nové reštaurácie, a to Palomar – stredomorská reštaurácia špecializujúca sa na morské plody, a Hasuki – japonská reštaurácia, kde ručný kuchár dokonale pripraví krevety, kura, vyprážanú ryžu a ďalšie pochúťky na veľkom oceľovom grile. Žiadna plavba by však nebola úplná bez úžasných koktailov v pôsobivom Observation Lounge až po popíjaní pod hviezdami vo Vibe Beach Club.

Milovníci adrenalínu si môžu zapretekať na ešte dlhšej a väčšej trojúrovňovej závodnej dráhe z lodí triedy Prima. Ďalšie napätie či naopak odpočinok môžu hostia prežiť v kasíne na obľúbených automatoch alebo pri stolných hrách. A pre skutočných odvážlivcov sú na palube Norwegian Viva pripravené najnovšie 10poschodové tobogány The Drop, voľný pád suchou šmykľavkou, a prepletené The Rush, kde je možné si zapretekať s priateľmi. Na 18. palube si potom môžete zahrať šípky alebo mini golf a následne posedieť vo Viva Speedway Bar.

Pre toho, kto rád necháva rozmaznávať svoje zmysly, tu sú kúpele Mandara Spa. K dispozícii tu hostia majú okrem iného aj niekoľko detoxikačných sáun, moderné bazény či dvojposchodový vodopád. Pre vyznávačov zdravého životného štýlu je k dispozícii fitness centrum, kde môžete telo rozpumpovať pri intenzívnom cvičení, alebo naopak spomaliť a zharmonizovať sa lekciami jogy.

142 500t výtlak lode
294m dĺžka lode
3 099 max. počet pasažierov
06.2024 Rok výroby

Kajuty

Loď disponuje veľkým množstvom kategórií kajút, takže si svoju vysnívanú kajutu vyberie každý. Od kajút vnútorných, cez kajuty s oknom a balkónom až po apartmány.

Najlepšie ubytovanie je v priestore The Haven v hornej časti lode, kde sú k dispozícii veľmi priestranné kajuty s veľkým balkónom. Izbová služba v apartmáne je dostupná 24 hodín denne, ďalej majú hostia k dispozícii službu "concierge" (asistenta, ktorý sa stará o kompletný program a slúži ako poradca pre akúkoľvek možnú situáciu) a prístup na súkromnú terasu na relaxáciu a opaľovanie.

Rodinná vnútorná kajuta (I4)
Jedná sa o cenovo dostupnú rodinnú variantu, kde sú 2 samostatné postele, ktoré sa dajú spojiť v manželskú posteľ a 3. so 4. lôžkom je formou vyklápacích lôžok. Plocha je približne 14 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Vnútorná kajuta (IF, IB, IA)
Tieto kajuty sú určené pre 2 osoby a zahŕňajú dve samostatné lôžka, ktoré je možné spojiť v manželskú posteľ, televíziu aj posedenie. Plocha je približne 14 m2 - 23 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Vnútorná kajuta Sail Away (IX)
Táto kategória zaručuje vnútornú kajutu alebo aj lepšiu! Vaša kajuta môže byť na ktorejkoľvek palube a môže byť pridelená od času rezervácie až jeden deň pred nalodením. Je možné ubytovať až 4 osoby.

Štúdio (T1)
Ide o kajuty špeciálne navrhnuté a cenovo dostupné pre samostatných cestovateľov. Súčasťou je posteľ, virtuálne okno a oddelený priestor kúpeľne s umývadlom a sprchovacím kútom. Je zahrnutý aj prístup do súkromného salónika Studio. Plocha je približne 8 m2. Paluby 12 a 13.

Rodinná kajuta s oknom (O4)
Tieto kajuty sú ideálne pre celú rodinu a je možné v nich ubytovať až 4 osoby. Sú vybavené dvoma samostatnými lôžkami, ktoré je možné premeniť na manželskú posteľ. Tiež je k dispozícii rozkladacia pohovka pre ďalšie 2 osoby a okno s krásnym výhľadom. Niektoré môžu byť prepojené s inými kajutami na získanie viacerých priestorov. Plocha je približne 21 m2 - 34 m2. Paluba 5.

Kajuta s veľkým okrúhlym oknom (OA)
Tieto kajuty sú vhodné pre 2 hostí a majú dve samostatné lôžka, ktoré je možné spojiť v manželskú posteľ. Niektoré sa dajú pripojiť k iným kajutám. Plocha je približne 21 m2. Paluba 5.

Kajuta s okrúhlym oknom (OB)
Tieto kajuty sú umiestnené na 5. palube a sú určené na ubytovanie 2 osôb. Súčasťou sú dve samostatné lôžka, ktoré je možné spojiť v manželskú posteľ. Sú prepojiteľné aj s inými kajutami. Plocha je približne 17 m2. Paluba 5.

Kajuta s oknom Sail Away (OX)
Táto kategória zaručuje kajutu Oceanview alebo lepší! Vaša kajuta môže byť na akejkoľvek palube a pridelená až jeden deň pred nalodením.

Kajuta s balkónom s prístupom do termálnych kúpeľov (B9)
Tieto kajuty majú dve lôžka, ktoré je možné premeniť na jednu manželskú posteľ. Ubytovaným ponúka ľahký prístup do priľahlých kúpeľov, rovnako ako bezplatný prístup do termálneho apartmánu počas pravidelnej otváracej doby. Plocha kajút je približne 21 m2 a plocha balkóna 4 m2. Paluba 16.

Kajuta s balkónom na zadnej časti (B1)
Tieto kajuty sú umiestnené na zadnej časti lode, aby hostia mali nádherný výhľad zo svojho súkromného balkóna. Zahŕňajú dve samostatné lôžka, ktoré je možné premeniť na manželskú posteľ, niektoré majú rozkladaciu pohovku pre ďalších dvoch hostí, súčasťou je aj priestranná kúpeľňa. Je možné ubytovať až 4 osoby. Niektoré je možné pripojiť k iným kajutám. Plocha kajút je približne 24 m2 a plocha balkóna 9 m2. Paluba 9.

Rodinná kajuta s balkónom (B4)
Ideálne ubytovanie pre rodiny. Súčasťou sú dve samostatné lôžka, ktoré je možné premeniť na manželskú posteľ, ďalej rozkladaciu pohovku pre dve osoby, priestrannú kúpeľňu a balkón. Niektoré môžu byť pripojené k ďalším kajutám. Plocha kajút je približne 21 m2 a plocha balkóna je cca 4 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Kajuta s balkónom (BF, BB, BA)
Súčasťou sú dve samostatné lôžka, ktoré je možné premeniť na manželskú posteľ, ďalej posedenie a sklenené dvere od podlahy k stropu, ktoré sa otvárajú na súkromný balkón s úžasným výhľadom. Tiež sú pripojiteľné k iným kajutám. Plocha kajút je približne 21 m2 - 33 m2 a plocha balkóna 4 m2 - 6 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Kajuta s balkónom Sail Away (BX)
Kajuty tejto triedy sú garantované tzn. že nie je možné určiť konkrétne umiestnenie, číslo kajuty určí lodná spoločnosť, tá garantuje rovnaký alebo vyšší typ kajuty. Upozorňujeme, že výhľad z balkóna môže byť úplne alebo čiastočne obmedzený.

The Haven

The Haven Premier Owner's apartmán s veľkým balkónom (H2)
Tieto úžasné apartmány ponúkajú úchvatný výhľad z veľkého balkóna orientovaného na zadok. Jedná sa o priestranné a luxusné ubytovanie, ktoré zahŕňa oddelený obývací a jedálenský priestor, tri spálne s veľkými posteľami, rozkladaciu pohovku pre dvoch, tri kúpeľne s masážnymi sprchami, vaňu, vonkajšiu vírivku a služby komorníka a concierge. Možno ubytovať až 8 osôb. Plocha apartmánu je približne 195 m2 a plocha balkóna cca 76 m2. Paluba 14.

The Haven Deluxe Owner's apartmán s veľkým balkónom (H3)
Tieto deluxe apartmány sú umiestnené aj na zadnej časti a disponujú veľkým balkónom. Majú oddelený obývací a jedálenský kút, ďalej dve spálne s manželskými posteľami, dve luxusné vane s tryskami, polovaňu, vonkajšiu vírivku a ponúka aj služby komorníka a concierge. Možno ubytovať až 6 osôb. Plocha apartmánu je približne 149 m2 - 162 m2 a plocha balkóna cca 56 m2 - 68 m2. Paluby 13 a 15.

The Haven Owner's apartmán s hlavnou spálňou a veľkým balkónom na zadnej časti (H4)
Tieto luxusné apartmány orientované na zadnej časti majú štýlovú hlavnú spálňu s veľkou manželskou posteľou, rozkladaciu pohovku pre ďalšie dve osoby a luxusnú vaňu s tryskou. Ďalej disponujú veľkým balkónom a niektoré majú aj vonkajšiu vírivku (okrem apartmánov na 10. palube: 10352 a 10952). K dispozícii je aj 24-hodinová služba komorníka a concierge. Plocha apartmánu je približne 90 m2 - 92 m2 a plocha balkóna cca 48 m2 - 49 m2. Paluby 10 a 12.

The Haven Owner's apartmán s veľkým balkónom (H5)
Apartmán The Haven Owner's má oddelenú spálňu spravidla s veľkou manželskou posteľou, rozkladaciu pohovku pre dve osoby, obývaciu časť, luxusnú sprchu a veľký balkón. Služby komorníka a concierge sú samozrejmosťou. Plocha apartmánu je približne 50 m2 - 57 m2 a plocha balkóna cca 10 m2 - 12 m2. Paluba 12.

Upozorňujeme, že apartmány 12322 a 12926 nemajú oddelenú spálňu ani vaňu.

The Haven rodinná vila s dvoma spálňami s veľkým balkónom (H6)
Tieto luxusné vily v The Haven poskytujú ideálne útočisko pre celú rodinu. Disponujú dvoma spálňami s manželskými posteľami, rozkladacou pohovkou pre ďalšie 2 osoby, dvoma kúpeľňami s masážnymi sprchami a veľkým balkónom. Hostia majú k dispozícii služby komorníka a concierge. Možno ubytovať až 6 osôb. Plocha je približne 56 m2 - 61 m2 a plocha balkóna cca 12 m2 - 17 m2. Paluby 13, 14 a 15.

Upozorňujeme, že suity 15300, 13900 a 14900 majú čiastočne zakrytý výhľad.

The Haven Penthouse s veľkým balkónom na zadnej časti (HA)
Sofistikovaný štýl a luxus poskytuje priestranný penthouse s vonkajšou vírivkou a veľkým balkónom, ktorý ponúka neuveriteľný výhľad zo zadnej časti lode. Medzi vybavenie patrí manželská posteľ kráľovskej veľkosti, luxusná vaňa s tryskami a prístup k exkluzívnemu vybaveniu pre hostí The Haven. K dispozícii sú služby komorníka a concierge. Plocha apartmánu je približne 77 m2 a balkóna cca 46 m2. Paluba 11.

The Haven Penthouse s hlavnou spálňou a veľkým balkónom na zadnej časti (HB)
Tento luxusný penthouse ponúka hlavnú spálňu s manželskou posteľou kráľovskej veľkosti, rozkladaciu pohovku pre ďalšie dve osoby a balkón na zadnej časti s úžasnými výhľadmi. Zahŕňa tiež služby komorníka a concierge. Plocha apartmánu je približne 46 m2 - 55 m2 a plocha balkóna je cca 11 m2 - 20 m2. Paluby 10, 11, 12, 13 a 14.

The Haven Penthouse s balkónom (HE)
Súčasťou apartmánu je veľká manželská posteľ a rozkladacia pohovka, ďalej obývací a jedálenský priestor. Je možné ubytovať 2 - 3 osoby. Nevyhnutnosťou pre ideálnu dovolenku sú služby komorníka a concierge. Plocha apartmánu je približne 34 m2 - 38 m2 a plocha balkóna cca 7 m2 - 12 m2. Paluby 12, 13, 14 a 15.

Apartmá

Apartmán s veľkým balkónom na zadnej časti (SH)
Užite si jedinečné výhľady z veľkého balkóna týchto priestranných štýlových apartmánov orientovaných na zadnej časti lode. Súčasťou sú dve samostatné lôžka, ktoré je možné spojiť na jednu manželskú posteľ, a rozkladacia pohovka pre ďalšie dve osoby. Dané ubytovanie tiež zahŕňa služby komorníka a concierge. Plocha apartmánu je približne 58 m2 a balkóna cca 34 m2. Paluba 9.

Apartmán s veľkým balkónom na zadnej časti (SI)
Táto varianta vyššie uvedeného apartmánu je pre 2 osoby. Plocha týchto apartmánov je približne 41 m2 a balkóna 18 m2. Paluba 9.

Rodinný apartmán s hlavnou spálňou a balkónom (SJ)
Tieto apartmány sú ideálne pre celú rodinu, nachádzajú sa uprostred lode a majú dostatok priestoru. Disponujú samostatnou spálňou s dvoma samostanými lôžkami, ktoré je možné spojiť do jednej manželskej postele, rozkladacou pohovkou pre dvoch a priestrannou vaňou. Zahŕňa tiež služby komorníka a concierge. Plocha apartmánu je približne 36 m2 a balkóna cca 4 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 a 16.

Apartmán s hlavnou spálňou a veľkým balkónom na prove (SK)
Ohromujúci výhľad ponúkajú tieto luxusné apartmány orientované na prove lode. Je možné tu ubytovať až 4 osoby. Zahŕňajú samostatnú spálňu s dvoma samostatnými lôžkami, ktoré možno spojiť na jednu manželskú posteľ, rozkladaciu pohovku pre dvoch, priestrannú vaňu, služby komorníka a concierge. Plocha apartmánu je približne 38 m2 - 45 m2 a balkóna cca 14 m2 - 17 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Rodinný apartmán s veľkým balkónom (SL)
Tieto apartmány umiestnené na prove lode a sú ideálnou voľbou pre celú rodinu. Majú dve samostatné lôžka, ktoré je možné spojiť na jednu manželskú posteľ, ďalej rozkladaciu pohovku pre dve osoby a balkón s úžasným výhľadom. Ubytovanie zahŕňa aj služby komorníka a služby concierge. Plocha apartmánu je približne 36 m2 - 40 m2 a balkóna cca 11 m2. Paluby 9, 10 a 12.

Apartmán Club s balkónom

Apartmán Club s veľkým balkónom na prove (M2)
Tieto apartmány majú dve samostatné lôžka, ktoré je možné premeniť na jednu manželskú posteľ, a niektoré aj rozkladaciu pohovku pre jednu alebo dve osoby. Ďalej je súčasťou priestranná kúpeľňa a posuvné sklenené dvere, ktoré vedú na balkón smerujúce dopredu a ponúkajú veľkolepé pohľady. Plocha apartmánu je približne 33 m2 - 38 m2 a balkóna cca 11 m2 - 17 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Rodinný Club apartmán s balkónom (M4)
Tieto priestranné apartmány umiestnené v zadnej časti lode sú vybavené dvoma samostatnými lôžkami, ktoré je možné spojiť na jednu manželskú posteľ, rozkladacou pohovkou pre dvoch a súkromným balkónom, kde sa môžete pokochať nádherným výhľadom. Niektoré z týchto apartmánov je možné prepojiť s ďalšími, čo je ideálne napríklad pre rodiny. Plocha apartmánu je približne 23 m2 - 27 m2 a plocha balkóna je cca 4 m2 - 5 m2. Paluby 9, 10 a 11.

Apartmán Club s balkónom (MA)
Tento štýlový apartmán sa nachádza v zadnej časti lode a je určený pre dvoch hostí. Zahŕňajú dve samostatné lôžka, ktoré je možné spojiť na manželskú posteľ. Niektoré je možné pripojiť k iným kajutám, čo je ideálne pri cestovaní s rodinou alebo priateľmi. Plocha apartmánu je približne 24 m2 - 27 m2 a plocha balkóna je cca 4 m2. Paluby 9, 10 a 11.

Apartmán Club s balkónom na prove (MB)
Tieto apartmány sú orientované na prove lode a ponúkajú ideálne útočisko pre dvoch hostí. Zahŕňajú dve samostatné lôžka, ktoré je možné spojiť na jednu manželskú posteľ. Niektoré je možné pripojiť aj k iným apartmánom. Plocha apartmánu je približne 22 m2 - 25 m2 a plocha balkóna je cca 6 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Apartmán Club s balkónom Sail Away (MX)
Apartmány tejto triedy sú garantované tzn. že nie je možné určiť konkrétne umiestnenie, číslo apartmánu určí lodná spoločnosť, tá garantuje rovnaký alebo vyšší typ apartmánu. Upozorňujeme však, že výhľad z balkóna môže byť úplne alebo čiastočne obmedzený.


Zábava

Na lodi je k dispozícii:

 • Reštaurácie - Hudson´s, Indulge Food Hall, Local Bar & Grill, Commodore Room, The Haven Restaurant (privátna reštaurácia), Palomar (stredomorská kuchyňa), Hasuki (ázijská kuchyňa), Le Bistro (francúzska kuchyňa), Cagney´s Steakhouse, Food Republic, Onda by Scarpetta (talianska kuchyňa), Los Lobos (mexická kuchyňa)
 • Bary - The Observation Lounge, Belvedere Bar, Viva Speedway Bar, Metropolitan Bar, Penrose Bar, Humidor Cigar Lounge, Whisky Bar, Štúdio Lounge, Waves Pool Bar, Tha Haven Lounge & Bar (privátny bar)
 • Vibe Beach Club - exkluzívne pre hostí od 18 rokov, ktorí si môžu vychutnať neuveriteľné výhľady a pri tom byť ponorení vo vírivke s pohárom bubliniek, k dispozícii je aj personál s kompletnými službami
 • Ocean Boulevard - určený na prechádzky a užívanie si panoramatických výhľadov, napr. z preskleného chodníka Oceanwalk
 • Infinity Beach - bazén navrhnutý tak, aby splýval s oceánom
 • Trojúrovňová závodná motokárová dráha
 • Suché šmykľavky The Drop a The Rush
 • Kultúrny zážitok v podobe muzikálu z Broadway - Beetlejuice, na motívy slávneho filmu Tima Burtona
 • Divadlo a klub Viva - vitajte na mieste, ktoré sa razom zmení z 3-poschodového divadla na veľkolepý nočný klub v štýle Vegas so svetelnou show a DJ produkciou
 • Vystúpenie stand-up komikov, rodinná herná show, "rockovanie" v Syd Norman´s Pour House, spevácke vystúpenia v rámci Ocean Music Fest
 • Galaxy Pavilion - virtuálny svet pre celú rodinu, simulátory, únikové miestnosti
 • Mandara Spa a salón - 22 miestností, kde budete rozmaznávaní od hlavy až po päty, v kúpeľoch budú k dispozícii aj 2 nové masážne lôžka, využívajúce akustickú a vibračnú terapiu na dosiahnutie hlbokej relaxácie, v kúpeľnej ponuke nájdete parný kúpeľ, soľnú alebo ľadovú miestnosť, infračervenú saunu alebo saunu s dreveným uhlím, zábaly z morských rias, hĺbkovú masáž, párovú masáž, terapiu krištáľovým kremeňom, akupunktúru a iné, z ponuky salónu môžete využiť služby kadernícke, manikérske či kozmetické
 • Fitness centrum - spinning, posilňovňa, jóga štúdio, rôzne cvičebné lekcie
 • Kasíno
 • Šípky, mini-golf
 • Aquapark, bazény, vírivky
 • Guppies - herné aktivity organizované koordinátorom pre Vašich najmenších
 • Splash Academy – program pre deti od 3 do 12 rokov, ponúkajúci kreatívne hry, športové aktivity a tematické party, rovnako ako skupinové stráženie detí
 • Entourage Teen Club – priestor pre tínedžerov s filmami, hudbou a videohrami
 • Obchody

Plavby na Norwegian Viva