X Aktuálne informácie o prevádzke lodných spoločností »

Hostia všetkých vekových kategórií si budú môcť užiť úžasnú zábavu od rána do večera, vrátane troch nových koncertných šou vo viacúčelovej aréne Luna Park; päť nových plnohodnotných divadelných inscenácií v Divadle Svet; štyri tematické zážitky v Panorama Lounge; a ako prekvapenie, vyskakovacie živé exponáty po celej lodi.

Ako vždy, cenami ovenčená rodina MSC ponúka najmodernejšie zariadenie pre deti s vyhradenou časťou lode a tiež množstvo detských klubov a programov na mieru navrhnutých pre každú vekovú skupinu.

Čo sa týka gastronómie je na lodi výber z 13 reštaurácií vr. 6 špeciálnych reštaurácií ako americký steakhouse Bucher´s Cut, ázijsky inšpirovaný Kaito Teppanyaki Grill, Sushi Bar alebo Hola, vychádzajúci z latinskoamerického pouličného jedla, ďalej Tacos & Cantina. Úplne novo je ponúkaný interaktívny zážitok s dvoma novými miestami, a to Chef's Garden Kitchen, zameraná na chutné microgreens - tzn. mladé rastlinky zeleniny, a tiež La Pescaderia, v ktorej je možné ochutnať morské plody z grilu s posedením pod holým nebom. V neposlednom rade majú hostia možnosť využiť tri bohaté reštaurácie-bufety vr. nového otvoreného 24/7.

MSC World Europa ponúka aj širokú škálu barov a kaviarní, ktoré ladia s každou náladou, ako je Masters of the Sea Pub, ktoré sú rozdelené na dve paluby a po prvýkrát sa v nich varí pivo špeciálne na palube. Medzi ďalšie koncepty patrí Elixir - Mixology Bar s prepracovanými originálnymi koktailmi, čajovňa v juhoázijskom štýle plná parfémov z východu, autentická kaviareň Emporium s výberom z celého sveta, hojne zásobený The Gin Project inšpirovaný skutočnou pálenicou a ďalšie.

Na lodi je ďalej k dispozícii:

  • The Venom Drop - najdlhšia suchá šmykľavka na mori z 20. paluby na palubu 8.
  • vnútorná promenáda s ikonickokou LED kupolou na 6. palube a pôsobivou 90 metrov dlhou vonkajšou promenádou na 8. palube
  • ohromujúci Panorama Lounge, ktorý sa nachádza na zadnej časti lode a ponúka hudobné tematické zážitky, ktoré si môžu cestujúci vychutnať pri nápojoch pred predstavením, interaktívnu podlahu s jedinečným dizajnom, ktorý premení priestor, a meniace sa obrazovky, ktoré odrážajú tému noci
  • nová Luna Park Arena – multifunkčný zábavný areál s kapacitou 300 miest, ktorý bude hostiť filmy, hernú show, aktivity pre deti a rôzne tematické večierky. Počas dňa je možné miesto využiť na rôzne aktivity pre všetky vekové kategórie, vrátane novej VR Drone Academy, Digital Dance Academy atď.
  • pre tých, ktorí si chcú na palube oddýchnuť, je MSC World Europa pripravená zaručiť maximálnu relaxáciu so 6 úžasnými bazénmi, po ktorých nasleduje 14 vírivých kúpeľov, ktoré hosťom umožnia dopriať si upokojujúce vodné trysky a zároveň si užívať výhľad na oceán
  • Aquapark Aurora Borealis, kde je k dispozícii dokonca vyhradený bazén pre batoľatá. Najmodernejší vodný park sa môže pochváliť 4 tobogánmi, týčiacimi sa vysoko nad palubou a vybavenými technológiou virtuálnej reality
  • MSC Foundation Centre - deti tu nájdu vzdelávací interaktívny herný zážitok, kedy sa miestnosť premení na farebné 3D akvárium, ktoré je dejiskom skvelej interaktívnej hry, ktorá učí o dôležitosti starostlivosti o životné prostredie. Dospelí sa môžu dozvedieť o problémoch, ktoré sa nadácia snaží riešiť, o jej programoch a partneroch.