Celestyal Nefeli

Výletná loď Celestyal Nefeli patrí spoločnosti Celestyal Cruises. Vody morí a oceánov brázdi od roku 1992, keď bola postavená v španielskej Valencii.

Hostia môžu na lodi objavovať pravú grécku kuchyňu. Každé jedlo je pripravované z čerstvých lokálnych surovín prvotriednej kvality. Ochutnáte tak rozmanitú škálu čerstvého ovocia, zeleniny, lahodný grécky jogurt, bylinky a mnoho ďalších surovín. Naviac, lodní pekári pripravujú pečivo trikrát denne tak, aby bolo vždy čerstvé a chrumkavé.

Na lodi pre vás budú pripravené tri jedlá denne. Vychutnať si ich môžete v elegantných jedálenských priestoroch, ktoré zaistia neopakovateľný gurmánsky zážitok. Pokiaľ dávate prednosť neformálnemu stolovaniu, na palube nájdete aj bufet. Tam ponúkajú pizzu, čerstvé burgery a hot dogy, rovnako ako širokú ponuku cestovín a grécke špeciality.

Samozrejmosťou je i rozmanitý výber exkluzívneho vína, ktoré má v Grécku tradíciu dlhú viac ako štyritisíc rokov.

19 093t výtlak lode
164m dĺžka lode
22,5m šírka lode
17,5 rýchlosť v uzloch
1 074 max. počet pasažierov
400 celkový počet kabin

Kajuty

Na lodi nájdete širokú ponuku komfortného ubytovania. K dispozícii sú i vonkajšie kabíny s krásnym výhľadom na oceán. Všetky kajuty sú vybavené televízorom, kúpeľňovými produktmi, uterákmi, sejfom a fénom. Na požiadanie vám do kajuty zanesú ľad alebo trebárs čerstvú pizzu. Naviac má každá kajuta svojho osobného stevarda, ktorý sa o kajutu stará a taktiež vám pomôže s akýmkoľvek problémom či požiadavkou.


Zábava

Pre cestujúcich je pripravený bohatý program počas dňa i večer. O výbornú zábavu sa postarajú živé klavírne koncerty, hodiny tanca alebo talentové súťaže. Navštíviť môžete i kurzy varenia, vyrezávania ovocia alebo si zahrať karty.

Na palube nájdete množstvo barov s lahodnými koktailmi, živou hudbou a karaoke. V neskorších hodinách môžete zájsť do niektorého z nočných klubov so štýlovými dídžejmi, prepracovaným sound systémom a pôsobivým osvetlením. Alebo skúste šťastie v rozsiahlom kasíne s ruletami a množstvom ďalších lákadiel.

Nudiť sa nebudú ani športoví nadšenci. Popreťahovať telo je možné vo fitness centre. Zúčastnite sa športových kurzov alebo si zájdite zahrať ping-pong či basketbal. Na lodi sa nachádza aj areál pre deti, kde nájdu mnoho preliezok a tvorivé dielne.

Hostia tiež môžu nechať svoje telo rozmaznávať vo wellness areáli, kde je pre nich prichystané množstvo relaxačných procedúr. Medzi ne patrí napríklad masáž horúcimi kameňmi alebo ajurvéda. Navštíviť môžete tiež salón krásy, manikúru, pedikúru alebo kaderníctvo.

Reštaurácie a bary

 • Dve reštaurácie a tri bary
 • Tradičné reštaurácie servírujúce pravú grécku kuchyňu
 • Bufet v blízkosti bazéna ponúka pizzu, burgery a hotdogy

Zábava

 • Živé klavírne vystúpenia, kartové hry, koncerty, kuchárske show a súťaže, vyrezávanie ovocia a zeleniny, hodiny tanca, predvádzanie originálneho skladania uterákov
 • Kasíno
 • Množstvo barov so živou hudbou, širokou ponukou koktailov, tanečným parketom, koncertmi alebo karaoke
 • Nočný klub s profesionálnymi dídžejmi, prepracovaným sound systémom a osvetlením

Šport a odpočinok

 • Fitness centrum, pravidelné lekcie cvičenia
 • Ping-pong, basketbal
 • Wellness centrum zahŕňajúce masáže horúcimi kameňmi, tvárové masáže, zábaly a ďalšie relaxačné procedúry
 • Kozmetický salón, kaderníctvo, manikúra a pedikúra
 • Bazén
 • Areál pre deti