Celestyal Crystal

Výletná loď Celestyal Crystal patrí spoločnosti Celestyal Cruises. Vody morí a oceánov brázdi od roku 1980, keď bola postavená vo fínskom Turku. V roku 1990 bola zničená požiarom a kompletne prestavaná.

Hostia môžu na lodi objavovať pravú grécku kuchyňu. Všetko jedlo je pripravované z čerstvých lokálnych surovín prvotriednej kvality. Ochutnáte tak rozmanitú škálu čerstvého ovocia, zeleniny, lahodný grécký jogurt, bylinky a mnoho ďalších surovín. Naviac, lodní pekári pripravujú pečivo trikrát denne tak, aby bolo vždy čerstvé a chrumkavé.

Na lodi pre vás budú pripravené tri jedlá denne. Vychutnať si ich môžete v elegantných jedálenských priestoroch, ktoré zaistia neopakovateľný gurmánsky zážitok. Pokiaľ dávate prednosť neformálnemu stolovaniu, na palube nájdete aj bufet. Tam ponúkajú pizzu, čerstvé burgery a hot dogy, rovnako ako širokú ponuku cestovín a grécke špeciality.

Samozrejmosťou je i rozmanitý výber exkluzívneho vína, ktoré má v Grécku tradíciu dlhú viac ako štyritisíc rokov.

25 076t výtlak lode
162m dĺžka lode
25m šírka lode
18 rýchlosť v uzloch
1 200 max. počet pasažierov
480 celkový počet kabin

Kajuty

Na lodi nájdete širokú ponuku komfortného ubytovania. K dispozícii sú i vonkajšie kabíny s krásnym výhľadom na oceán. Všetky kajuty sú vybavené televízorom, kúpeľňovými produktmi, uterákmi, sejfom a fénom. Na požiadanie vám do kajuty zanesú ľad alebo trebárs čerstvú pizzu. Naviac má každá kajuta svojho osobného stevarda, ktorý sa o kajutu stará a taktiež vám pomôže s akýmkoľvek problémom či požiadavkou.


Zábava

Pre cestujúcich je pripravený bohatý program počas dňa i večer. O výbornú zábavu sa postarajú živé klavírne koncerty, hodiny tanca alebo talentové súťaže. Navštíviť môžete aj kurzy varenia, vyrezávania ovocia alebo si zahrať karty.

Na palube nájdete množstvo barov s lahodnými koktailmi, živou hudbou a karaoke. V neskorších hodinách môžete zájsť do niektorého z nočných klubov so štýlovými dídžejmi, prepracovaným sound systémom a pôsobivým osvetlením. Alebo skúste šťastie v rozsiahlom kasíne s ruletami a množstvom ďalších lákadiel.

Nudiť sa nebudú ani športoví nadšenci. Popreťahovať telo je možné vo fitness centre. Zúčastnite sa športových kurzov alebo si zájdite zahrať ping-pong či basketbal. Na lodi sa nachádza aj areál pre deti, kde nájdu mnoho preliezok a tvorivé dielne.

Hostia tiež môžu nechať svoje telo rozmaznávať vo wellness areáli, kde je pre nich pripravené množstvo relaxačných procedúr. Medzi ne patrí napríklad masáž horúcimi kameňmi alebo ajurvéda. Navštíviť môžete tiež salón krásy, manikúru, pedikúru alebo kaderníctvo.

Reštaurácie a bary

 • Dve reštaurácie a dva bary
 • Tradičné reštaurácie servírujú pravú grécku kuchyňu
 • Bufet v blízkosti bazénu ponúka pizzu, burgery a hot dogy

Zábava

 • Živé klavírne vystúpenia, kartové hry, koncerty, kuchárske show a súťaže, vyrezávanie ovocia a zeleniny, hodiny tanca, predvádzanie originálneho skladania uterákov
 • Kasíno
 • Množstvo barov so živou hudbou, širokou ponukou koktailov, tanečným parketom, koncertmi alebo karaoke
 • Nočný klub s profesionálnymi dídžejmi, prepracovaným sound systémom a osvetlením

 

Šport a odpočinok

 • Fitness centrum, pravidelné lekcie cvičenia
 • Ping-pong, basketbal
 • Wellness centrum zahŕňajúce masáže horúcimi kameňmi, tvárové masáže, zábaly a ďalšie relaxačné procedúry
 • Kozmetický salón, kaderníctvo, manikúra a pedikúra
 • Bazén
 • Areál pre deti

 

Plavby na Celestyal Crystal

First Minute
plavba so slovenským sprievodcom

Za poznaním troch svetadielov z paluby lode Celestyal Crystal

Loď: Celestyal Crystal
Trasa:
Vylodenie: Piraeus, Grécko
Trvanie: 9 nocí

Nahliadnite do exotickej severnej Afriky, na magický Blízky východ aj do prekrásneho východného Stredomoria. Nechajte sa uchvátiť starobylými pamiatkami gréckych Atén aj egyptskej Alexandrie s kilometrami rozprávkových pláží. Obdivujte tajomný Jeruzalem, užite si krásu gréckeho ostrova Rhodos a než zamierite späť domov, pozrite si najzachovalejšie antické mesto v Turecku, Efez.

Letecká doprava - český sprievodca - all inclusive

Akcia! First Minute

Viaclôžkové kajuty sú len na vyžiadanie.