X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Francouzská Polynésie, Americká Samoa, Fiji, Vanuatská republika, Nová Kaledonie, Společenství sui-generis Francie, Austrália z Papeete na lodi Norwegian Jewel
Oblasť: Trasa:
od 1 729 €/os.

Itinerár

DEŇ Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 1. Papeete, Francúzsko (nalodenie) --:-- 22:00
2. 2. Bora bora, Francúzsko 08:00 18:00
3. 3. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
4. 4. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
5. 5. Pago Pago, USA 08:00 16:00
6. 6. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
7. 7. Lautoka, Fiji 09:00 19:00
8. 8. Suva, Fiji, Fiji 08:00 18:00
9. 9. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
10. 10. Luganville, Vanuatská republika 08:00 18:00
11. 11. Port Vila, Vanuatská republika 08:00 18:00
12. 12. Lifou, Společenství sui-generis Francie 08:00 18:00
13. 13. Mare (Nová Kaledónia), Společenství sui-generis Francie 08:00 18:00
14. 14. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
15. 15. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
16. 16. Sydney, Austrália (vylodenie) 07:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
 • 2.' '.deň
  program deň za dňom
  2. deň
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
 • 8.' '.deň
  program deň za dňom
  8. deň
 • 11.' '.deň
  program deň za dňom
  11. deň
  Port Vila, Vanuatská republika / Objavené na začiatku 17. storočia Portugalcami, v 19. storočí kontrolované Britmi a Francúzmi, počas druhej svetovej vojny základňa amerického a austrálskeho letectva, to je Port Vila. Hlavné a najväčšie mesto vanuatských ostrovov ponúka pestrú zmes kultúr, nádhernú prírodu i skvelé podmienky na potápanie. V Národnom múzeu Vanuatu si prezrite najväčšiu zbierku tichomorských artefaktov na svete a v dedine Ekasup nahliadnite do tradícií pôvodného melanézskeho ľudu. Užite si osviežujúci kúpeľ v kaskádach vodopádov Mele aj adrenalínovú prechádzku po visutých mostoch Raja na rieke. Preskúmajte pestrý život koralového útesu a nenechajte si ujsť ani autentickú atmosféru miestneho trhoviska.
 • 12.' '.deň
  program deň za dňom
  12. deň
  Lifou, Společenství sui-generis Francie / Pred dvomi miliónmi rokov bol súčasťou podmorskej sopky, dnes je ostrov v súostroví Nová Kaledónia najväčším atolom na svete a nemá ďaleko k raju na zemi. Lifou ponúka rozprávkové pláže, nádhernú prírodu i zaujímavú kultúru pôvodných obyvateľov. Kochajte sa nádhernými výhľadmi od misionárskeho kostolíka z polovice 19. storočia aj dychvyrážajúcimi západmi slnka na pláži Peng. V zátoke Jinek preskúmajte pestrý život pod morskou hladinou, v dedinke Hnathalo potom peknú jaskyňu s osviežujúcim sladkovodným jazierkom. Nechajte sa uchvátiť dramatickými útesmi severného pobrežia aj dokonalými piesočnatými plážami toho južného.
 • 13.' '.deň
  program deň za dňom
  13. deň
  Mare (Nová Kaledónia), Společenství sui-generis Francie / Nádherné scenérie koralového atolu, vyzdvihnutého 130 metrov nad hladinu Tichého oceánu, to je Maré. Ostrov v súostroví Novej Kaledónie ponúka prekrásnu tropickú prírodu, nedotknuté pláže aj zaujímavé melanézske tradície. Nechajte sa okúzliť jedinečnými prírodnými útvarmi Maré - vzdušnými koreňmi banyan šplhajúcimi sa po stenách 40metrovej priepasti, dramatickými útesmi, vďačiacimi za svoj názov starej legende, aj krištáľovo čistým prírodným "akváriom" plným tropických rýb a morských korytnačiek, relaxujte na úchvatných plážach, nie nadarmo považovaných za jedny z najkrajších na svete, a so šnorchlom objavujte fascinujúci život pod morskou hladinou.
 • 16.' '.deň
  program deň za dňom
  16. deň
  Sydney, Austrália (vylodenie) / V roku 1788 bolo ako prvá európska kolónia v Austrálii založené hlavné mesto provincie Nový Južný Wales. Dnes je najväčší prirodzený prístav sveta najľudnatejším mestom krajiny a ročne ho navštívia milióny turistov. Prezrite si známu Operu a navštívte historickú časť mesta, The Rocks. Kochajte sa nádhernými výhľadmi z 309 metrov vysokej veže Sydney Tower aj slávnymi dielami v Múzeu súčasného umenia. Prejdite sa Kráľovskou botanickou záhradou a poriadne do tela si dajte v Národnom parku Blue Mountains. Všetko zakončite niečím dobrým na jedenie: chybu nikdy neurobíte s rybou alebo morskými plodmi.