NCL Norwegian Cruise Line

Spoločnosť Norwegian Cruise Lines je medzinárodná spoločnosť, ktorá cestujúcim poskytuje luxusné zážitky na palubách svojich lodí už 48 rokov.

NCL udáva smer rozvoja svetových výletných plavieb. V roku 2000 prišla spoločnosť na trh s tzv. Freestyle Cruising, čo je koncept, ktorý zaručuje cestujúcim veľkú slobodu vo výbere reštaurácií i času jedál. Hostia majú tiež voľnosť pri voľbe oblečenia či zasadacom poriadku počas stolovania. Spoločnosť NCL má veľmi lákavé a výhodné ponuky na dovolenku pre celú rodinu. Ponúka výhodné ceny pre deti. Pre nich sú na lodiach prichystané zaujímavé kluby a zábavné programy, ktoré malým pasažierom spríjemnia pobyt na lodi.

NCL klientom tiež ponúka spojenie plavby s oddychovým pobytom na súši. V ponuke sú luxusné hotely v atraktívnych lokalitách. Špeciálne balíčky obsahujú výhodné ceny pre cesty z prístavu do hotela alebo naopak z hotela do prístavu.

Lode NCL plávajú celý rok po celom svete. S NCL môžete navštíviť Karibik, Bermudy, Bahamy a Havaj, ale aj Aljašku, Kanadu, Ameriku aj Európu a Stredozemné more.

Naše webové stránky bohužiaľ nie sú napojené na rezervačný systém lodnej spoločnosti Norwegian Cruise Line a okrem plavieb s našim sprievodcom tu iné plavby nenájdete. S Norwegian Cruise Line ale máme zmlvu o spolupráci a prístup do ich rezervačného systému. Ak teda máte záujem o plavbu s touto lodnou spoločnosťou, vyberte si ju priamo na ich webovej stránke, pošlite nám na ňu odkaz a my Vám pripravíme ponuku.

Lode spoločnosti NCL Norwegian Cruise Line

Predchádzajúci
1 2