Costa Cruises

Costa Cruise lines je najväčšou prepravnou spoločnosťou v Európe a vznikla v Janove. V roku 1997 sa stala súčasťou svetovej spoločnosti Carnival Corporation and plc, svetovej jednotky v morskom priemysle. Momentálne spoločnosť vlastní 16 výletných lodí. Každá z nich je jedinečná a unikátna, spája klasický a moderný štýl a súčasne zvýrazňuje taliansky pôvod. Niektoré lode sú veľké a luxusné a ponúkajú o to viac zábavy, iné sú menšie s osobnejšou s intimnejšou atmosférou.

Costa Cruises je spoločnosť zakladajúca si na talianskom štýle - to sa odráža vo vycibrenej talianskej kuchyni, v interiéroch lode, ale aj vo voľbe posádky. Tej je neustále pripomínané, že ich správanie musí kopírovať taliansku pohostinnosť, extravaganciu a zároveň uhladenosť.

Na lodiach môžu cestujúci využívať posilňovňu, saunu, vírivky a niektoré lode ponúkajú aj wellness centrá Samsara Spa, ktoré sú priamo napojené na vybrané kabíny. Nech si vyberiete akúkoľvek loď, precestujete tie najkrajšie moria a zhliadnete úchvatnú krajinu s dych vyrážajúcimi obzormi. Od prvej chvíle, čo vstúpite na loď, si uvedomíte, že dovolenka na mori s Costa Cruises sa pre vás stane nezabudnuteľným zážitkom.

Posádku lode tvorí 14 000 ľudí z 80 krajín, preto sa každý z cestujúcich cíti ako doma. Obsluha na lodi hovorí piatimi jazykmi. Taliansky, anglicky, francúzsky, nemecky a španielsky, na niektorých lodiach však aj po rusky a portugalsky.

Všetky lode plávajú pod talianskou vlajkou a každoročne sa plaví aj do vzdialených kútov sveta. Po Stredomorí, severnej Európe, Baltskom mori, Karibiku, Južnej Amerike, Spojených arabských emirátoch, po Ďalekom východe a v Indickom oceáne.

Lode spoločnosti Costa Cruises

Costa Atlantica

2.680 pasažerů

Costa Deliziosa

2.826 pasažerů

Costa Diadema

3.724 pasažerů

Costa Fascinosa

3.800 pasažerů

Costa Favolosa

3.800 pasažerů

Costa Fortuna

3.470 pasažerů

Costa Luminosa

2.826 pasažerů

Predchádzajúci
1 2 3