X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Singapur, Thajsko, Kambodža zo Singapuru na lodi Costa Mediterranea
Termín: Trasa:
od 399 €/os.

Itinerár

DEŇ DÁTUM Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 23.01.2021, So 1. Singapur, Singapur (nalodenie) --:-- 20:00
2. 24.01.2021, Ne 2. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
3. 25.01.2021, Po 3. Ko Samui, Thailand, Thajsko 08:00 18:00
4. 26.01.2021, Ut 4. Laem Chabang (Bangkok), Thajsko 07:00 --:--
5. 27.01.2021, St 5. Laem Chabang (Bangkok), Thajsko --:-- 18:00
6. 28.01.2021, Št 6. Sihanoukville, Cambodia, Kambodža 09:00 18:00
7. 29.01.2021, Pi 7. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
8. 30.01.2021, So 8. Singapur, Singapur (vylodenie) 09:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Singapur, Singapur (nalodenie) / Samostatný mestský štát bol vo svojej modernej podobe založený v roku 1819 a už o päť rokov neskôr plne patril Británii. Tak tomu, s výnimkou krátkeho obdobia počas druhej svetovej vojny bolo až do roku 1963, kedy získal nezávislosť. Dnes jeden z najhustejšie osídlených štátov sveta navštívi 15 miliónov turistov ročne. Prejdite sa prekrásnymi záhradami na pobreží, zvezte sa na obrovskom ruskom kolese a kochajte sa nádhernými výhľadmi. Navštívte čínsku štvrť, Malú Indiu aj arabskú časť Singapuru a zažite jeho multikultúrnu atmosféru. Nakúpte na Bugis Street s viac ako 800 obchodmi a nenechajte si ujsť ani ostrov Sentosa.
 • 3.' '.deň
  program deň za dňom
  3. deň
  Ko Samui, Thailand, Thajsko / Až do konca 20. storočia bol ostrov v Thajskom zálive len izolovanou komunitou s minimálnym spojením s pevninou. Dnes je druhý najväčší ostrov Thajska stále obľúbenejšou turistickou destináciou, lákajúcou na svoje prekrásne pláže, nádhernú prírodu i náboženskú architektúru. Nechajte sa okúzliť majestátnou zlatou sochou Budhu v chráme Wat Phra Yai aj kúzelnými východmi slnka na pláži Lamai. Prezrite si zaujímavú dvojicu skál Hin Ta a Hin Yai aj mohutných obyvateľov Slonieho útulku. Osviežte sa pod kaskádami vodopádu Na Muang a potom už vyrazte na prieskum koralového útesu ostrova Ko Tao alebo prírodných krás Morského národného parku Ang Thongh.
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
  Laem Chabang (Bangkok), Thajsko / Jedna z top svetových turistických destinácií nebola založená skôr ako v roku 1782, od tej doby však už len rástla. Dnes Bangkok, kvôli svojim kanálom často prezývaný "Benátky východu", pritiahne vyše 20 miliónov turistov ročne. Navštívte prekrásny Veľký palác, jedno z najposvätnejších miest Thajska. V chráme Wat Pho obdivujte obrovskú sochu ležiaceho Budhu a v drevenom dome Jima Thompsona tradičnú thajskú architektúru. Nakúpte na najväčšom thajskom trhu, prejdite sa po populárnej ulici Khao San a od ruchu veľkomesta si odpočiňte na nádherných plážach Pattayi.
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
  Laem Chabang (Bangkok), Thajsko / Jedna z top svetových turistických destinácií nebola založená skôr ako v roku 1782, od tej doby však už len rástla. Dnes Bangkok, kvôli svojim kanálom často prezývaný "Benátky východu", pritiahne vyše 20 miliónov turistov ročne. Navštívte prekrásny Veľký palác, jedno z najposvätnejších miest Thajska. V chráme Wat Pho obdivujte obrovskú sochu ležiaceho Budhu a v drevenom dome Jima Thompsona tradičnú thajskú architektúru. Nakúpte na najväčšom thajskom trhu, prejdite sa po populárnej ulici Khao San a od ruchu veľkomesta si odpočiňte na nádherných plážach Pattayi.
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
  Sihanoukville, Cambodia, Kambodža / Pred rokom 1955 len bezvýznamné mestečko známe ako Kampong Som začalo naberať na dôležitosti po tom, čo tu bol vybudovaný prvý a jediný hlbokomorský prístav v Kambodži. Za vlády Červených Khmérov v rokoch 1975-79 sa jeho rozvoj zastavil, od konca 20. storočia ho ale vyhľadáva z roka na rok viac turistov. Relaxujte na niektorej z nekonečne dlhých bielych piesočnatých pláží. Prezrite si chrám Wat Okrem s nespočetným množstvom sôch Budhu a kochajte sa prekrásnymi výhľadmi od chrámu Wat Leu. Schlaďte sa v neďalekom vodopáde Kbal Chhay, pretiahnite si nohy pri prechádzke džungľou Národného parku Ream a nakoniec vyrazte na niektorý z čarovných ostrovov.
 • 8.' '.deň
  program deň za dňom
  8. deň
  Singapur, Singapur (vylodenie) / Samostatný mestský štát bol vo svojej modernej podobe založený v roku 1819 a už o päť rokov neskôr plne patril Británii. Tak tomu, s výnimkou krátkeho obdobia počas druhej svetovej vojny bolo až do roku 1963, kedy získal nezávislosť. Dnes jeden z najhustejšie osídlených štátov sveta navštívi 15 miliónov turistov ročne. Prejdite sa prekrásnymi záhradami na pobreží, zvezte sa na obrovskom ruskom kolese a kochajte sa nádhernými výhľadmi. Navštívte čínsku štvrť, Malú Indiu aj arabskú časť Singapuru a zažite jeho multikultúrnu atmosféru. Nakúpte na Bugis Street s viac ako 800 obchodmi a nenechajte si ujsť ani ostrov Sentosa.

Ceny pre termín 23.01.2021 - 30.01.2021, 7 nocí

Varianty plavby:
Basic All Inclusive Deluxe
Kajuta vnútorná        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 499 €/os. 599 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 674 €/os. 824 €/os.
Kajuta s oknom        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 569 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 779 €/os.
       
cena za 1. a 2. dospelú osobu 909 €/os. 809 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 1 289 €/os. 1 139 €/os.
Kajuta s balkónom        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 709 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 989 €/os.
Apartmán s panoramatickým výhľadom        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 499 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 2 848 €/os.
Apartmán Duplex        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 399 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 2 648 €/os.
Apartmán Grand        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 799 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 3 448 €/os.
Cena zahŕňa
  Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis, neobmedzené vylodenie/nalodenie v navštívených prístavoch a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
  Strava na palube:
 • Plná penzia - raňajky, obedy a večere v servírovanej, či bufetovej reštaurácii. Nápoje v bufetovej reštaurácii: voda, káva, čaj, a to k raňajkám a poobednému občerstveniu. K obedu a večeri iba voda.
  Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov, ako užívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, bezplatné zapožičanie plážových osušiek, účasť na všetkých akciách usporiadaných na palube – animačné programy pre deti aj dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a pod.
  Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK PT Tours International proti úpadku v poisťovni Generali.
Cena nezahŕňa
 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do/z prístavu vyplávania, prípadné transfery. V prípade záujmu môžeme zabezpečiť.
 • Nápoje k obedu a večeri v servírovanej reštaurácii, alkoholické nápoje. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Možnosť doobjednania fotografických, internetových a spa balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie pošleme prehľad. Výlety sú v týchto jazykoch: anglický, španielsky, taliansky, francúzsky, nemecký. Na plavbách so slovenským delegátom sa konajú  výlety v slovenčine.
 • Stravu mimo lode.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: pre osoby od 14 rokov: 10€/os./noc, od 3-13,99 rokov: 5€/dieťa/noc. Na plavbách z Miami: pre osoby od 14 rokov: 12,5$/os./noc, od 3-13,99 rokov: 6,25$/dieťa/noc.
 • Cestovné a zdravotné poistenie. Na vyžiadanie zaobstaráme.
 • Poistenie batožiny (nie je pokryté dopravcom); V lodnej spoločnosti je možné vybaviť poistenie vo výške 7,30 EUR/osoba, zahrňujúce poistenie batožiny pre prípad poškodenia pri manipulácii zamestnancami lode v priebehu nalodenia a vylodenia. 
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.
Upozornenie
 • Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie.
 • Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický.
 • Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe.
 • Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.
 • Pre vstup na územie Kambodže je požadované vízum. Vízum je potrebné mať zabezpečené vopred a jeho cena je cca 35 eur/ osoba. Niektoré lodné spoločnosti poskytujú víza pre svojich klientov. Prosíme, kontaktujte nás pre viac informácií.
 • Niektoré kajuty s oknom majú obmedzený výhľad.

Triedy plavby
Trieda: Basic

V triede Basic, ktorá je dostupná v kajutách vnútorných, s oknom a s balkónom, budete mať naviac tiieto výhody:

 • Voľba času večere (výber z dvoch časov), podľa dostupnosti

Kajuty v triede Basic sú vždy garantované, čo znamená, že konkrétnu kajutu vyberie lodná spoločnosť 7 dní pred plavbou a to buď v kategórii rovnakej, akú ste si zakúpili alebo vyššej bez príplatku.

Trieda: All Inclusive

V triede All Inclusive, ktorá je dostupná v kajutách vnútorných, s oknom a s balkónom, budete mať tieto výhody navyše:

 • Všetok komfort štandardných kajút.
 • Ubytovanie v kajutách s lepšou polohou.
 • Nápojový balíček "BRINDIAMO": Neobmedzená konzumácia vybraných vín, piva, kávy a širokého výberu koktailov a miešaných nápojov. Pre osoby mladšie ako 18 rokov možnosť výberu z rôznych druhov limonád, smoothies, džúsov a výbornej horúcej čokolády.
 • Možnosť výberu medzi prvým a druhým časom večere.
 • Zadarmo raňajky v kajute.
 • 24 hodinový kajutový servis.
 • 10% zľava na budúcu plavbu (na zľavu sa vzťahujú špeciálne podmienky).
 • Body do CostaClubu - možnosť získať až 350 bodov za každý deň plavby.
Trieda: Deluxe

V triede Deluxe, ktorá je dostupná v apartmánoch, budete mať naviac tieto výhody: 

 • Ubytovanie v priestrannej kajute s exkluzívnym vybavením a príslušenstvom, vrátane župana, kúpeľnej obuvi a výberu vankúšov.
 • Exkluzívne služby komorníka 24 hodín denne.
 • Prednostné nalodenie a vylodenie (iba na začiatku a konci plavby).
 • Denne košík s čerstvým ovocím.
 • 1 fľaša šumivého vína.
 • Kúpeľný balíček zahŕňajúci jeden vstup do do termálnych zón počas celej plavby.
 • Súkromná reštaurácia určená výlučne pre cestujúcich v triede Deluxe -iba na niektorých lodiach.
 • Nápojový balíček „INTENDITORE“: Neobmedzená konzumácia všetkých rozlievaných nápojov do ceny 10€, vrátane najlepších značiek alkoholu a šampanského. Tento balíček zahŕňa taktiež nápoje z minibaru a servírované v kajute. Pre osoby mladšie ako 18 rokov je možnosť výberu z rôznych druhov limonád, smoothies, džúsov a lahodnej horúcej čokolády.
 • Špeciálne zľavy na exkurzie – čím viace exkurzií rezervujete, tím väčšiu zľavu získate (pri rezervácii aspoň jednej exkurzie pred odjazdom).