X Aktuálne opatrenia lodných spoločností voči koronavírusu »

Singapur, Malajzia, Thajsko na lodi Costa Mediterranea
Termín: Oblasť: Trasa:
od 479 €/os.

Itinerár

DEŇ DÁTUM Prístav / Program DOPLÁVANIE VYPLÁVANIE
1. 21.11.2020, So 1. Singapur, Singapur (nalodenie) --:-- 20:00
2. 22.11.2020, Ne 2. Relaxačný deň na mori --:-- --:--
3. 23.11.2020, Po 3. Langkawi, Malaysia, Malajzia 08:00 19:00
4. 24.11.2020, Ut 4. Phuket, Thajsko 07:00 --:--
5. 25.11.2020, St 5. Phuket, Thajsko --:-- 18:00
6. 26.11.2020, Št 6. Penang, Malajzia 08:00 18:00
7. 27.11.2020, Pi 7. Kuala Lumpur (Port Klang), Malaysia, Malajzia 08:00 18:00
8. 28.11.2020, So 8. Singapur, Singapur (vylodenie) 09:00 --:--
 • 1.' '.deň
  program deň za dňom
  1. deň
  Singapur, Singapur (nalodenie) / Samostatný městský stát byl ve své moderní podobě založen v roce 1819 a už o pět let později plně patřil Británii. Tak tomu s výjimkou krátkého období za druhé světové války bylo až do roku 1963, kdy získal nezávislost. Dnes jeden z nejhustěji osídlených států světa navštíví 15 milionů turistů ročně. Projděte se překrásnými zahradami na pobřeží, svezte se na obrovském ruském kole a kochejte se nádhernými výhledy. Navštivte čínskou čtvrť, Malou Indii i arabskou část Singapuru a zažijte jeho multikulturní atmosféru. Nakupte na Bugis Street s více než 800 obchody a nenechte si ujít ani ostrov Sentosa.
 • 3.' '.deň
  program deň za dňom
  3. deň
 • 4.' '.deň
  program deň za dňom
  4. deň
  Phuket, Thajsko / Na západ od thajské pevniny se v Andamanském moři rozprostírá největší ostrov země, Phuket. Už v 9. století ležel ostrov na důležité obchodní trase mezi Indií a Čínou a od doby, kdy se tady v 16. století začal těžit cín, o něj projevovaly velký zájem také evropské mocnosti. Dnes je „Perla Thajska“ známá především svými nádhernými plážemi a každý rok sem míří miliony turistů. Seznamte se s historií a kulturou oblasti v zajímavém muzeu Thalang, vystoupejte k 45metrové soše Buddhy a kochejte se překrásnými výhledy a ujít si nenechte ani nádhernou přírodu Národního parku Sirinat.
 • 5.' '.deň
  program deň za dňom
  5. deň
  Phuket, Thajsko / Na západ od thajské pevniny se v Andamanském moři rozprostírá největší ostrov země, Phuket. Už v 9. století ležel ostrov na důležité obchodní trase mezi Indií a Čínou a od doby, kdy se tady v 16. století začal těžit cín, o něj projevovaly velký zájem také evropské mocnosti. Dnes je „Perla Thajska“ známá především svými nádhernými plážemi a každý rok sem míří miliony turistů. Seznamte se s historií a kulturou oblasti v zajímavém muzeu Thalang, vystoupejte k 45metrové soše Buddhy a kochejte se překrásnými výhledy a ujít si nenechte ani nádhernou přírodu Národního parku Sirinat.
 • 6.' '.deň
  program deň za dňom
  6. deň
  Penang, Malajzia / Ve druhé polovině 18. století se dnes jedna z nejoblíbenějších turistických destinací Malajsie stala první britskou pevností jihovýchodní Asie. Bezpečný přístav mezi Malajsií a Sumatrou, po stovky let využívaný asijskými i evropskými obchodníky, nabízí zajímavou směsici architektury, jedinečné pouliční umění i vynikající gastronomii. Projděte se uličkami historického centra, zapsaného na seznam UNESCO, i po některém z čínských rodových mol, lemovaných domy na kůlech. Obdivujte překrásný buddhistický chrám Kek Lok Si i úchvatné výhledy z hory Penang a ochutnávejte, co hrdlo ráčí.
 • 7.' '.deň
  program deň za dňom
  7. deň
  Kuala Lumpur (Port Klang), Malaysia, Malajzia / Až do poloviny 19. století bylo hlavní město Malajsie jen shlukem několika domů, dnes má Kuala Lumpur 1,7 milionu obyvatel a je jedním z nejnavštěvovanějších velkoměst světa. Obdivujte město z ptačí perspektivy z vyhlídkové plošiny dvojice mrakodrapů Petronas Twin Towers a pak se seznamte s jeho historií a kulturou v Národním muzeu. Prohlédněte si historickou železniční stanici i budovu Sultan Abdul Samad z konce 19. století. Užijte si nákupy v Čínském městě i na Centrálním tržišti, navštivte akvárium s 90metrovým podvodním tunelem a nakonec vystoupejte k hinduistickým jeskynním chrámům Batu.
 • 8.' '.deň
  program deň za dňom
  8. deň
  Singapur, Singapur (vylodenie) / Samostatný městský stát byl ve své moderní podobě založen v roce 1819 a už o pět let později plně patřil Británii. Tak tomu s výjimkou krátkého období za druhé světové války bylo až do roku 1963, kdy získal nezávislost. Dnes jeden z nejhustěji osídlených států světa navštíví 15 milionů turistů ročně. Projděte se překrásnými zahradami na pobřeží, svezte se na obrovském ruském kole a kochejte se nádhernými výhledy. Navštivte čínskou čtvrť, Malou Indii i arabskou část Singapuru a zažijte jeho multikulturní atmosféru. Nakupte na Bugis Street s více než 800 obchody a nenechte si ujít ani ostrov Sentosa.

Ceny pre termín 21.11.2020 - 28.11.2020, 7 nocí

Varianty plavby:
Basic Comfort Premium Comfort Classic Deluxe
Kajuta vnútorná        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 479 €/os. 679 €/os. 579 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 808 €/os. 1 208 €/os. 1 008 €/os.
Kajuta s oknom        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 649 €/os. 809 €/os. 749 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 1 148 €/os. 1 468 €/os. 1 348 €/os.
Kajuta s balkónom        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 709 €/os. 909 €/os. 819 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 1 268 €/os. 1 668 €/os. 1 488 €/os.
Apartmán s panoramatickým výhľadom        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 359 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 2 568 €/os.
Apartmán Duplex        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 259 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 2 368 €/os.
Apartmán Grand        
cena za 1. a 2. dospelú osobu 1 659 €/os.
cena pri obsadení jednou osobou 3 168 €/os.
Cena zahŕňa
  Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis, neobmedzené vylodenie/nalodenie v navštívených prístavoch a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
  Strava na palube:
 • Plná penzia - raňajky, obedy a večere v servírovanej, či bufetovej reštaurácii. Nápoje v bufetovej reštaurácii: voda, káva, čaj, a to k raňajkám a poobednému občerstveniu. K obedu a večeri iba voda.
  Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov, ako užívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, bezplatné zapožičanie plážových osušiek, účasť na všetkých akciách usporiadaných na palube – animačné programy pre deti aj dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a pod.
  Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK PT Tours International proti úpadku v poisťovni Generali.
Cena nezahŕňa
 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do/z prístavu vyplávania, prípadné transfery. V prípade záujmu môžeme zabezpečiť.
 • Nápoje k obedu a večeri v servírovanej reštaurácii, alkoholické nápoje. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Možnosť doobjednania fotografických, internetových a spa balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie pošleme prehľad. Výlety sú v týchto jazykoch: anglický, španielsky, taliansky, francúzsky, nemecký. Na plavbách so slovenským delegátom sa konajú  výlety v slovenčine.
 • Stravu mimo lode.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: pre osoby od 14 rokov: 10€/os./noc, od 3-13,99 rokov: 5€/dieťa/noc. Na plavbách z Miami: pre osoby od 14 rokov: 12,5$/os./noc, od 3-13,99 rokov: 6,25$/dieťa/noc.
 • Cestovné a zdravotné poistenie. Na vyžiadanie zaobstaráme.
 • Poistenie batožiny (nie je pokryté dopravcom); V lodnej spoločnosti je možné vybaviť poistenie vo výške 7,30 EUR/osoba, zahrňujúce poistenie batožiny pre prípad poškodenia pri manipulácii zamestnancami lode v priebehu nalodenia a vylodenia. 
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.
Upozornenie
 • Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie.
 • Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický.
 • Ponúkame možnosť predĺžiť pre Vás svoju dovolenku na mieru pred aj po plavbe.
 • Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.
 • Kajuty s oknom v triede Classic majú celkom zamedzený výhľad.

Triedy plavby
Trieda: Basic

V triede Basic, ktorá je dostupná v kajutách vnútorných, s oknom a s balkónom, budete mať naviac tiieto výhody:

 • Voľba času večere (výber z dvoch časov), podľa dostupnosti

Kajuty v triede Basic sú vždy garantované, čo znamená, že konkrétnu kajutu vyberie lodná spoločnosť 7 dní pred plavbou a to buď v kategórii rovnakej, akú ste si zakúpili alebo vyššej bez príplatku.

Trieda: Comfort Classic

V triede Comfort, ktorá je dostupná v kajutách vnútorných, s oknom a s balkónom, budete mať naviac tieto výhody:

 • Všetok komfort štandardných kajút
 • Nápojový balíček „PRANZO & CENA“: Neobmedzená konzumácia vybraných rozlievaných vín, pív a nealkoholických nápojov počas obeda a večere v servírovanej reštaurácii. Pre osoby mladšie ako 18 rokov neobmedzená konzumácia rozlievanej minerálnej vody a nealkoholických nápojov.
 • Špeciálne zľavy na exkurzie – čím viac exkurzií rezervujete, tím väčšiu zľavu získate (pri rezervácii aspoň jednej exkurzie pred odjazdom).
 • Garancia najnižšej ceny – Costa garantuje, že budete platiť najlepšiu dostupnú cenu, v prípade poklesu ceny môže byť cena až do odjazdu upravená.
 • Body do CostaClub – možnosť získať až 175 bodov za každý deň plavby
Trieda: Comfort Premium

V triede Comfort Premium, ktorá je dostupná v kajutách vnútorných, s oknom a s balkónom, budete mať tieto výhody navyše:

 • Všetok komfort štandardných kajút.
 • Ubytovanie v kajutách s lepšou polohou.
 • Nápojový balíček "BRINDIAMO": Neobmedzená konzumácia vybraných vín, piva, kávy a širokého výberu koktailov a miešaných nápojov. Pre osoby mladšie ako 18 rokov možnosť výberu z rôznych druhov limonád, smoothies, džúsov a výbornej horúcej čokolády.
 • Špeciálne zľavy na exkurzie - čím viac exkurzií rezervujete, tým väčšiu zľavu získate (pri rezervácii aspoň jednej exkurzie pred odchodom).
 • Garancia najnižšej ceny - Costa garantuje, že budete platiť najnižšiu dostupnú cenu, v prípade jej poklesu vám môže byť cena upravená až do odchodu.
 • Možnosť výberu medzi prvým a druhým časom večere.
 • Zadarmo raňajky v kajute.
 • 24 hodinový kajutový servis.
 • 10% zľava na budúcu plavbu rezervovanú do roka od absolvovania plavby.
 • Body do CostaClubu - možnosť získať až 350 bodov za každý deň plavby.
Trieda: Deluxe

V triede Deluxe, ktorá je dostupná v apartmánoch, budete mať naviac tieto výhody: 

 • Ubytovanie v priestrannej kajute s exkluzívnym vybavením a príslušenstvom, vrátane župana, kúpeľnej obuvi a výberu vankúšov.
 • Exkluzívne služby komorníka 24 hodín denne.
 • Prednostné nalodenie a vylodenie (iba na začiatku a konci plavby).
 • Denne košík s čerstvým ovocím.
 • 1 fľaša šumivého vína.
 • Kúpeľný balíček zahŕňajúci jeden vstup do do termálnych zón počas celej plavby.
 • Súkromná reštaurácia určená výlučne pre cestujúcich v triede Deluxe -iba na niektorých lodiach.
 • Nápojový balíček „INTENDITORE“: Neobmedzená konzumácia všetkých rozlievaných nápojov do ceny 10€, vrátane najlepších značiek alkoholu a šampanského. Tento balíček zahŕňa taktiež nápoje z minibaru a servírované v kajute. Pre osoby mladšie ako 18 rokov je možnosť výberu z rôznych druhov limonád, smoothies, džúsov a lahodnej horúcej čokolády.
 • Špeciálne zľavy na exkurzie – čím viace exkurzií rezervujete, tím väčšiu zľavu získate (pri rezervácii aspoň jednej exkurzie pred odjazdom).